1. Anasayfa
  2. Magazin

‘Bennifer’ sonunda aşk yuvalarını buldu! Milyonlarca doları nakit ödediler

‘Bennifer’ sonunda aşk yuvalarını buldu! Milyonlarca doları nakit ödediler
0

Bir periyot magazin dünyasının en beğenilen çiftlerinden biri olarak gösterilen, müzikçi ve oyuncu Jennifer Lopez ile aktör Ben Affleck, birlikte rol aldıkları ‘Gigli’ sinemasının setinde tanışmalarının akabinde 2002 yılında nişanlanmışlardı.

Ancak 2003’te yapılması beklenen düğünlerini erteleyen çift, bir yıl sonra da yollarını ayırmıştı. Ayrılığın akabinde Affleck, Jennifer Garner ile evlenip üç çocuk sahibi olurken; Marck Anthony ile dünaevine giren Lopez’in iki çocuğu olmuştu.

Garner ile 13 yıllık evliliğini bitiren Affleck ve 2004’te nikah masasına oturduğu Anthnoy’den 2014’te boşanan Lopez, daha sonra öteki ilgiler yaşasalar da; aradıkları memnunluğu bulamamıştı.

DÜĞÜNLERİ ÜÇ GÜN SÜRDÜ

İkili, 2021’de ise kendilerini tekrar birbirlerinin kollarında bulmuştu. Yıllar sonra barışmalarının üzerinden çok geçmeden ‘Bennifer’, temmuz ayında Las Vegas’ta sade bir merasimle dünyaevine girmelerinin akabinde; üç gün süren büyük bir düğün yaparak günlerce gündemde kalmıştı.

AŞK YUVALARINI BULDULAR

Jennifer Lopez ve Ben Affleck, yaklaşık iki yıl boyunca ‘mükemmel’ aşk yuvalarını aradıktan sonra, sonunda Beverly Hills’te 60.85 milyon dolara devasa bir malikane satın aldı.

Çiftin 38 bin metrekarelik yeni meskeninde 12 yatak odası ve 24 banyosu var. Ayrıyeten fit fiziğiyle yıllara meydan okuyan müzikçinin konutu, tam donanımlı bir spor salonu, basketbol ve pickleball alanları, bir boks ringi ve bir spor barı içeren ‘türünün tek örneği’ olan kapalı spor kompleksine de sahip.

NAKİT ÖDEDİLER

Malikanede; havuz, çatı katı dairesi, bekçi konutu ve 12 araçlık bir garaj da bulunuyor. İlanda yer alan bilgilere nazaran ‘yeni inşa edilen’ malikane, beş dönümlük bir yerde yer alıyor ve ‘muhteşem bir dağ manzarası’ içeriyor.

TMZ’nin bildirdiğine nazaran; ünlü çift malikanelerinin fiyatını nakit olarak ödedi. Mülk, 2018’de 135 milyon dolara listelenirken; yılın başlarında 75 milyon dolara kadar düşmüştü.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir