1. Ana Sayfa
  2. Magazin

‘Ben Affleck, Jennifer Lopez’in harcamalarına yetişemiyor!’

‘Ben Affleck, Jennifer Lopez’in harcamalarına yetişemiyor!’
0

Bir periyot magazin dünyasının en beğenilen çiftlerinden biri olarak gösterilen, müzikçi ve oyuncu Jennifer Lopez ile aktör Ben Affleck, birlikte rol aldıkları ‘Gigli’ sinemasının setinde tanışmalarının akabinde 2002 yılında nişanlanmışlardı. Lakin 2003’te yapılması beklenen düğünlerini erteleyen çift, bir yıl sonra da yollarını ayırmıştı.

İkili, 2021’de ise kendilerini yeniden birbirlerinin kollarında bulmuştu. Yıllar sonra barışmalarının üzerinden çok geçmeden ‘Bennifer’, temmuz ayında Las Vegas’ta sade bir merasimle dünyaevine girmelerinin akabinde; üç gün süren büyük bir düğün yaparak günlerce gündemde kalmıştı.

EVLİLİKLERİNDE KARA BULUTLAR MI DOLAŞIYOR?

Son olarak geçtiğimiz haftalarda Beverly Hills’te 60.85 milyon dolara devasa bir malikane satın almalarıyla gündeme gelen ikilinin evliliklerinde kara bulutların dolaştığı tez edildi.

The Mirror’da yer alan habere nazaran; Closer’a konuşan kaynaklar, ikilinin maddi mevzularda tartışmaya başladıklarını söyledi.

“EN BÜYÜK SIKINTILARINDAN BİRİ”

“Hepsini olmasa da yeni konutlarının fiyatının büyük bir kısmını Jennifer ödedi” diyen kaynaklar, harcamaların çiftin ‘büyük problemlerinden biri’ olduğunu tez etti:

Ben bir müddettir Jen’in harcamalarına yetişemediğinden ve aslında yetişmek üzere bir mecburiyetinin olmadığından yakınıyor. Bu, onların en büyük problemlerinden biri. Ben de kendini şımartmaktan keyif alıyor ancak Jen bunu yesyeni bir düzeye taşıyor.

“BEN’İN RASTGELE BİR KELAM HAKKI YOK”

İsmi paylaşılmayan kaynaklar, “Jennifer mega yatlar ve lüks otomobiller satın alıyor. Bu değerli ömür şeklinde ısrar ediyor ve Ben’in bu hususta rastgele bir kelam hakkı yok” biçiminde konuştu.

Yazar Hakkında

Yorum Yap