1. Anasayfa
  2. Magazin

Bekar bir anne olmanın zorluklarını anlatmıştı! ‘Her çocuğu için ayrı dadısı var’

Bekar bir anne olmanın zorluklarını anlatmıştı! ‘Her çocuğu için ayrı dadısı var’
0

Kim Kardashian, sekiz yıl evli kaldığı Kanye West’ten geçtiğimiz sene resmen boşanmıştı. Mahkeme dokümanlarından 42 yaşındaki reality gösteri yıldızı ve 45 yaşındaki rapçinin, dört çocukların velayetini paylaşacakları öğrenilmişti.

Anlaşmaya nazaran; Kanye’nin, eski eşine ayda 200 bin dolar (yaklaşık 3 milyon 900 bin TL) nafaka ödemesi gerektiği ortaya çıkmıştı.

Hem Kardashian, hem de West eş takviyesinden feragat ettikleri için bu nafakanın yalnızca çocuklarının sarfiyatları için kullanılacağı da edinilen bilgiler ortasındaydı.

“SANKİ KONUTUMDA BİR KASIRGA ÇIKMIŞ GİBİ”

Geçtiğimiz gün katıldığı ‘On Purpose’ isimli podcast programında çocukları North (9), Saint (7), Chicago (5) ve Psalm (4) hakkında konuşan ünlü isim, bekar bir anne olmanın zorluklarından bahsetti.

“Uyuyana kadar ağladığım geceler oluyor. Güya konutumda bir kasırga çıkmış gibi” diyen Kim, “Çocuklarım bazen arbede ediyorlar ve konutta bana yardım edecek kimse yok. ‘İyi polis-kötü polis’i oynamak yalnızca bana düşüyor” formunda konuştu ve ekledi:

Anneliğe ne kadar hazır olduğunuzu düşünürseniz düşünün, aslında asla hazır olamıyorsunuz. Ancak anneliği çözeceksiniz ve çözdüğünüz gün, bunu atlattığınız için kendinizle gurur duyacaksınız.

“ONA YARDIM EDEN BİR TAKIM YOKMUŞ ÜZERE KONUŞUYOR!”

Bu samimi açıklamalarının akabinde kimi toplumsal medya kullanıcıları, Kardashian’ı ‘orta sınıfmış üzere davrandığı’ ve bekar bir anne olarak yaşadığı zorluklardan şikayet ettiği için şu sözlerle eleştirdi:

– Ona yardım eden bir takım yokmuş üzere konuşuyor.
– Kim’in her çocuk için bir tane olmak üzere tam dört tane dadısı var. Çocuklarını dadılar büyütüyor. Orta sınıfmış üzere davranmaya çalışmayı bırakmalı.
– Kardashian’ın dadıları ve ortalama bir bekar anneye kıyasla çok fazla dayanağı var, fakat tekrar de şikayet ediyor!

İlginizi Çekebilir
bodrumda-mutlu-son-dbPgvbN2.jpg

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir