1. Anasayfa
  2. Magazin

Bebe Rexha: Çok kısa sürede 13 kilo aldım

Bebe Rexha: Çok kısa sürede 13 kilo aldım
0

Sahne ismi Bebe Rexha olan Bleta Rexha, son periyotta aldığı kilolarla ilgili konuştu. The Jennifer Hudson Show’a konuk olan 33 yaşındaki müzikçi, aldığı 13 kilonun nedenini açıkladı.

Bebe Rexha, ayrıyeten aldığı kilolar nedeniyle kendisine yönelen tenkitlere bir son verilmesi için davette bulundu.

POLİKİSTİK OVER SENDROMU TEŞHİSİ

ABD’li müzikçi Bebe Rexha, kilo almasının nedeninin polikistik over sendromu olduğunu belirtti. Bu hastalığın birçok bayanın kilo almasının hatta obezite sonuna gelmesinin nedeni olduğunu hatırlatan Rexha, “Çok kısa müddette 13 kilo aldım. Tahminen de biraz daha fazla. Lakin olumlu davranmamız ve insanlara sevgi göstermemiz gerek” diyerek kelamlarını sürdürdü. Polikistik over sendromu, doğurganlık çağındaki bayanlarda yaygın olarak görülüyor. Hastalık, sistemsiz periyodlara, saç dökülmesine, akne ve kilo almaya neden oluyor.

“ZOR BİR DURUM”

Bebe Rexha, kendisini bu yüzden eleştirenlere bu berbat kelamları söylemeyi bırakmaları için yalvardı. Bebe Rexha, tenkitlerin ve kendisiyle dalga geçilmesinin “zor bir durum” olduğunu kelamlarına ekledi.

“HALKIN GÖZÜ ÖNÜNDEYİZ”

Bebe Rexha, ayrıyeten kilosuyla ilgili olarak kendisine yapılan tenkitlere değinerek “Halkın gözü önünde insanlarız. Bunlar olacak” dedi.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir