1. Anasayfa
  2. Magazin

Batuhan Karacakaya vatani görevini yaptı! ‘Komutanlarımdan eğitim almak gurur vericiydi’

Batuhan Karacakaya vatani görevini yaptı! ‘Komutanlarımdan eğitim almak gurur vericiydi’
0

2010 yılında final yapmasına karşın yayınlanan tekrar kısımlarıyla de çok konuşulan ve reyting yarışında üst sıralarda yer alan fenomen dizi ‘Aşk-ı Memnu’ dizisinde rol alan Batuhan Karacakaya, Ziyagil Köşkü’nün küçük oğlu ‘Bülent’ karakteriyle ismini geniş kitlelere duyurdu.

DARP TEZİYLE GÜNDEME GELDİ

Son olarak ‘Survivor’ yarışında uzunluk gösteren Batuhan Karacakaya, eski sevgilisi Ayşe Aslanpay’ı darp ettiği savıyla gündeme gelmişti. Bir müddettir birlikte olan çift, geçtiğimiz aylarda birbirlerinden şiddet gördüklerini argüman edip görüntüler yayınlamıştı. Dava açtığını lisana getiren Ayşe Aslanpay tüm kanıtları mahkemeye sunduğunu açıklamıştı. Akabinde Batuhan Karacakaya, kendisinin de şiddete uğradığını ileri sürmüştü.

“TÜM KANITLARI SUNDUM”

Ayşe Aslanpay toplumsal medyada şu tabirleri kullanmıştı:

Yaşadığım bu kuvvetli süreçle ilgili eski erkek arkadaşım Batuhan Karacakaya’dan şikayetçi oldum, darp edildiğime dair elimdeki tüm kanıtları evraka sundum. Bundan sonra bu mevzuyla ilgili tarafıma yapılan tüm hakaret ve temelsiz olaylarla ilgili avukatım hata duyurusunda bulunacaktır. Mental olarak o kadar yoruldum ki. Ben hayatıma devam etmeye çalışıyorum. Bu süreçte dayanak olan tüm arkadaşlarıma ve avukatıma teşekkürler.

“GEREKLİ SÜREÇLER BAŞLATILDI”

Daha sonra Batuhan Karacakaya bu durum hakkında yazılı bir açıklama yayınlamıştı:

“BENİ BİLEN BİLİYOR”

Geçtiğimiz günlerde kardeşiyle birlikte Etiler’de aracına binerken görüntülenen Karacakaya, ”Batuhan Beyefendi şiddet olayları vardı. Bayağı gündemdeydi, bu bahis hakkında birşey söylemek ister misiniz?” sorusuna şu karşılığı vermişti:

Şu anda bir şey söylememe gerek yok, beni zati bilen biliyor. Vakti gelince herkes her şeyi öğrenecek. Ailem de bayana şiddet olmadığının farkındalar. Bu yüzden bununla alakalı bir şey söylemediler. Tamam artık bu mevzu hakkında konuşmayalım.

ASKERLİK FOTOĞRAFLARINI YAYINLADI

Vatani misyonunu yapmak için askere giden 26 yaşındaki ünlü isim tezkere aldı. Askerliğini Erzincan 59’uncu Havan ve Topçu Eğitim Tugay Komutanlığı’nda yapan Karacakaya, askerde çekilen fotoğraf karelerini Instagram hesabından takipçileriyle de paylaşmayı ihmal etmedi.

”BENİ KARDEŞLERİ ÜZERE GÖRDÜKLERİ İÇİN KEYİFLİ OLDUM”

Karacakaya, paylaşımının altına ise, ”Bütün kumandanlarımız çok pahalı ve düzgün kalplilerdi. Dilerim ki Allah her daim onların yardımcıları olsun. Katıldıkları operasyonları yakından dinlemek, onlardan eğitim almak gurur vericiydi. Türkiye’nin dört bir yanından gelen asker arkadaşlarım beni kardeşleri üzere gördükleri için ayrıyeten memnun oldum. Bu yolda benimle yürüyen herkese selam olsun derken, yanıma gelip ‘Seninleyiz’ diyenlere tekrardan selam olsun” notunu düşerek hislerini lisana getirdi.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir