1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Ayça Bingöl babasının cenazesine neden gitmediğini ilk kez açıkladı

Ayça Bingöl babasının cenazesine neden gitmediğini ilk kez açıkladı
0

‘Kınalı Kar’, ‘İki Aile’, ‘Bıçak Sırtı’ ‘Öyle Bir Geçer Vakit ki’, ‘Müslüm’ ve ‘Kırmızı Oda’ üzere üretimlerde rol alan Ayça Bingöl, katıldığı programda, o periyot ikiz çocuklarına gebe olduğu için babasının cenazesine katılmadığını açıkladı.

“13 HAFTA HASTANEDE YATTIM”

Karnımda iki bebek varken çok acayip bir karar vermek zorunda kaldım. Hamileliğim çok riskliydi, hastanede yatıyordum. Hiç kalkmadan, kıpırdamadan yatmam gerekiyordu, 13 hafta yattım hastanede. Babam hastaydı, ben hastanedeyken ağır bakıma alınmış ve vefat etti. Tabibim ‘Cenazeye gitmene müsaade veremem lakin gideceğim diyorsan gidersin, tutamam. Biz seni haftalardır kıpırdamadan yatırıyoruz’ dedi.

“KARAR VERİRLEN BİR SANİYE BİLE DÜŞÜNMEDİM”

Ünlü oyuncu, “Film üzere, lakin nitekim bir saniye bile düşünmedim karar verirken! Gitmedim! Babamın da asla tasvip etmeyeceğine o kadar eminim ki, bu bahisle ilgili hiçbir cürüm, hiçbir yük taşımıyorum üzerimde. Gerçek olanı yaptığıma inanıyorum. Bir tarafta mevt bir tarafta ömür varsa biz her şartta hayatı seçiyoruz. Burada enteresan olan o vicdan azabını yaşamamak” sözlerini kullandı.

“ÖZLEMLE…”

2016’da babasını kaybeden Ayça Bingöl, geçtiğimiz yılarda Instagram hesabından yaptığı “08.01.2016 hasretle… Babam…” paylaşımı ile yaşadığı tarifsiz acıyı ile getirmişti.

Yazar Hakkında

Yorum Yap