1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Aybüke Pusat-Furkan Andıç aşkı böyle belgelendi!

Aybüke Pusat-Furkan Andıç aşkı böyle belgelendi!
0

2019 yazında ‘Her Yerde Sen’ dizisinde başrolleri paylaşan Aybüke Pusat ile Furkan Andıç, senaryo gereği iki sevgiliyi canlandırıyordu. İkilinin özel hayatlarında da sık sık vakit geçirmesi aşk dedikodularının ortaya atılmasına sebep olmuştu.

Rol aldıkları dizi final yaptıktan sonra oyuncuların havaalanında birlikte görüntülenmesi aşk dedikodularını alevlendirmişti. Pusat ve Andıç’ın birlikte tatile gittiği sav edilmişti. İkilinin hayranları tarafından çekilen manzara, günlerce konuşulmuştu.

“SADECE ARKADAŞIZ”

Özel hayatıyla ilgili haberlere dair sessizliğini bozan Aybüke Pusat, “Furkan ile ilgimiz yok. Diziden yakın arkadaşım bildiğiniz üzere. Yakın arkadaşlarımızla yaptığımız bir planımız vardı, tatile gittik. Şaşkınlık geçiriyorum nitekim. Yalnızca arkadaşız” demişti.

YORUM YAĞDI

Aybüke Pusat ile Furkan Andıç, geçtiğimiz ay çıktıkları İtalya tatilinde de kural bozmamıştı. İkili, başka farklı çekilmiş pozlarını paylaşmıştı.

Hayranları tarafından yorum yağmuruna tutulan ikiliye, “Artık saklısı gizlisi kalmayan bir aşkı neden inkar ediyorsunuz?”, “Bugüne kadar çok aşk reklamı gördük de böylesine rastlamadık”, “Aşkınız ne; devlet sırrı mı!” formunda iletiler gelmişti.

AYBÜKE PUSAT VE FURKAN ANDIÇ SARMAŞ DOLAŞ

Ünlü oyuncular, İtalya tatilinden Türkiye’ye döndükten sonra bir davete katıldı. İkiliden Pusat, bir orta sevgilisinin kucağına atladı. O anlar davetlilerin objektiflerine yansıdı.

ARKADAŞINI SİLDİ!

İkili ortasında aşk haberleri çıkınca; Dilan Çiçek Deniz, Andıç ile sürpriz bir halde ayrılmış ve Pusat’ı toplumsal medyada silmişti. Bunun üzerine Aybüke de Dilan’ı takibi bırakmıştı. Dilan Çiçek, 2014’te katıldığı Miss Turkey’de ikinci, Aybüke Pusat ise dördüncü seçilmişti. İki kraliçe, sıklıkla görüşen iki dosttu.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap