1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Ayakkabıları gündemden düşmüyor! Oğuzhan Koç’dan yeni açıklama

Ayakkabıları gündemden düşmüyor! Oğuzhan Koç’dan yeni açıklama
0

Yaz konserleri devam eden Oğuzhan Koç, Kocaeli’deki hayranlarıyla Jolly Joker sahnesinde buluştu. Müzikleriyle isminden kelam ettiren ünlü isim, toplumsal medyada gündem olan ayakkabılarıyla ilgili konuştu.

“UZUN VAKİTTİR AYAKKABILARIM ÇOK KONUŞULUYOR”

Müziğin her şeyin önünde olduğunu belirten Oğuzhan Koç, “Beni Instagram’da takip edenler görmüştür. Uzun vakittir giydiğim ayakkabılar çok konuşuluyor, anlamsız halde bu konuşuluyor. ‘Oğuzhan Koç’un yeni tekerlekleri iyi olsun’, ‘Yaz lastiğine geçmiş’ üzere yorumlar. Magazin keyifli tamam lakin biz müzik yazıyoruz. Kâğıt bizde, kalem bizde. Bu gece 20 yıl boyunca yazdığım müzikleri söyleyeceğim, birçoklarını biliyorsunuz” dedi.

“BU GECE İSPAT EDELİM”

Ayakkabılarını gaye alan toplumsal medya fenomenine ağır sözlerle yüklenen 38 yaşındaki müzisyen, Kocaeli konserinde, “Sizler de bana eşlik ederseniz o vakit ne ayakkabının, ne saçın makyajın, ne de üstümüzdeki gömleğin değeri kalır. Değerli olanın göz göze diz dize müzik söyleyip, bu duyguyu paylaşmak olduğunu bu gece ispat edelim istiyorum” sözlerini kullandı.

Yazar Hakkında

Yorum Yap