1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Aslı Enver’den yeni hamilelik pozları

Aslı Enver’den yeni hamilelik pozları
0

‘Hayat Bilgisi’, ‘Kavak Yelleri’, ‘Suskunlar’ ve ‘İstanbullu Gelin’ dizileriyle ismini geniş kitlelere duyuran Aslı Enver, meslektaşı Birkan Sokullu ile 2012’de evlenmiş lakin çift üç yılın akabinde boşanmıştı. Müzikçi Murat Boz ile birlikteliğiyle çok konuşulan,Aslı Enver, geçtiğimiz yıl da iş insanı Başkan Öztarhan ile kısa periyodik aşk yaşamıştı. 39 yaşındaki oyuncu, Berkin Gökbudak ile konutta aile ortasında kıyılan sade bir merasimle hayatını birleştirmişti.

HAMİLE OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Nikâhtan sonra Enver’in iki aylık gebe olduğu ortaya çıkmıştı. Oyuncunun, çekimlerine başlayacağı diziyi, hamileliği sebebiyle bırakmak zorunda kaldığı öğrenilmişti.

“ÇOK YENİ BİR DÖNEM”

Hamile kaldığı için evlendiği argüman edilen oyuncu, bu sorularla alakalı, “Çok yeni bir devir, çok konuşmak istemiyorum. Benim için de yeni bir devir. Bu mevzuyla ilgili bana biraz vakit verirseniz daha rahat konuşabilirim o vakit. Konuşmaya çekiniyorum şu anda. İsim düşünmek için de çok erken olduğunu düşünüyorum” sözlerini kullanmıştı.

KARNINI GÖSTERDİ

10 Mayıs’ta 39 yaşına basan ve bir kız bebek bekleyen oyuncu, yeni yaşını kutlamak için eşiyle yurt dışına çıkmıştı. Hamileliğin başından beri karnını gizleyen Aslı Enver, kural bozmuş ve doğum gününe özel Instagram’da yaptığı paylaşım ile birinci defa karnını göstermişti.

KARNI BURNUNDA KARELERİNİ YAYINLADI

İlk bebeğine kavuşmak için gün sayan Aslı Enver, 6,5 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yeni karelerini takipçileriyle paylaştı. Pembe elbisesiyle objektif karşısına geçen hoş oyuncunun büyüyen karnı dikkatlerden kaçmadı. Enver’in paylaşımını takipçileri beğeni yağmuruna tuttu.

TAKİPÇİLERİ YORUM YAĞMURUNA TUTTU

Ünlü oyuncuya takipçilerinden, ”Hamilelik yaramış”, ”Annelik sana çok yakışacak”, ”Şahane görünüyorsun”, ”Pembe seçim çok düzgün olmuş”, ”Tam da kız çocuğu annesi”, ”Işıl ışıl parlıyorsun”, ”Maşallah çok güzelsin” üzere övgüler yağdı.

Yazar Hakkında

Yorum Yap