1. Anasayfa
  2. Magazin

Aşk mı yaşıyorlar? Shakira ile Lewis Hamilton’dan iddiaları güçlendiren hamle

Aşk mı yaşıyorlar? Shakira ile Lewis Hamilton’dan iddiaları güçlendiren hamle
0

Kolombiyalı müzikçi Shakira (46) ile emeklilik kararı alan İspanyol futbolcu Gerard Pique’nin (36) Milan ve Sasha ismini verdikleri iki çocuk sahibi oldukları 11 yıllık bağları, geçtiğimiz sene haziran ayında Pique’nin ihaneti sebebiyle bitmişti.

Güzel müzikçi, ocak ayında ise İspanyolca olarak yayınlanan yeni bir müziğinde üretimci Bizarrap ile işbirliği yapmıştı. Ünlü isim, müziğinin kelamlarında eski sevgilisi Gerard Pique ve yeni kız arkadaşı Clara Chia Marti’ye (23) yaptığı göndermelerle çok konuşulmuştu.

FORMULA 1’DE BİR ORTAYA GELDİLER

Kolombiyalı müzikçi Shakira, evvelki haftalarda ise Miami’de düzenlenen Formula 1 yarışına katılmıştı. Shakira’nın ünlü aktör Tom Cruise (60) ile yan yana gelmesi ve güzel vakit geçirdikleri anların kameralara yansıması ise “Yeni bir aşk mı doğuyor?” sorusunu akıllara getirmişti. İkili, toplumsal medyada da çok konuşulmuş ve ünlü isimler birbirlerine ziyadesiyle yakıştırılmıştı.

TEKNEDE GÖRÜNTÜLENDİLER

Cruise ile aşk yaşamadığı, haklarında ortaya atılan tezleri ‘komik’ bulduğu ve aktörün kendisine olan ilgisine karşılık vermediği ismi paylaşılmayan kaynaklar tarafından aktarılan Shakira; bir akşam yemeğinde Formula 1 yıldızı Lewis Hamilton (38) ile görüntülenmişti. İkili, akabinde birlikte teknede de objektiflere takılmış ve müzikçi ile F1 yıldızının aşk yaşadığı öne sürülmüştü.

FOTOĞRAF ÇEKİLİRKEN POZ VERDİLER

Shakira ve Lewis Hamilton, tüm bunların akabinde aşk tezlerini güçlendiren bir harekette daha bulundu.

Ünlü isimler, ortalarında müzisyen Mustafa the Poet ve Kendall Jenner’ın arkadaşı Fai Khadra’nın da bulunduğu bir kümeyle birlikte Hamilton’ın İspanya Grand Prix’sindeki muvaffakiyetini kutladı.

Barcelona’da yemek yiyen arkadaş kümesinden Hamilton, fotoğraf çekilmesi için poz verildiği sırada kolunu dekolteli elbisesiyle göz kamaştıran Shakira’nın beline doladı.

“LATİN BİR KIZ ARKADAŞ BULMAM LAZIM”

Öte yandan Hamilton, geçtiğimiz günlerde ‘Latin bir kız arkadaş’ bulması gerektiği konusunda latife yapmış ve Mercedes’ten grup arkadaşı George Russell ile sahnedeyken, “Kendime bir Latin bulmam lazım” demişti.

Ünlü ismin gündem olan bu kelamlarının akabinde, toplumsal medya kullanıcıları; “Shakira, Shakira” ve “Sanırım Hamilton, Shakira’dan hoşlanıyor” üzere yorumlar yapmıştı.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir