1. Anasayfa
  2. Magazin

Arzum Onan’dan boşanma açıklaması! ’30 yıllık bir hikayeyi geride bıraktık’

Arzum Onan’dan boşanma açıklaması! ’30 yıllık bir hikayeyi geride bıraktık’
0

Arzum Onan, 30 yıl sonra tekrar Marie Claire mecmuasına kapak oldu. 49 yaşındaki oyuncu, 27 yıllık evlilikleri 29 Mayıs’ta mutabakatlı olarak tek celede sona eren Mehmet Aslantuğ ile boşanma süreci hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

“SEVGİMİZİ ASLA DEĞİŞMEYECEK”

Aslında eksiksiz çift olmak ya da görünmek üzere bir savımız hiç olmadı. Üstelik örnek çift olarak gösterilmenin sorumluluğu üzerimizde hissettiğimiz bir tartı bile oldu birden fazla vakit. Boşanma sürecinin sözlerle açıklanabilecek bir nedeni ve niçini yok. Oğlumuz Can’ı ve birlikte geçen yaklaşık 30 yılımızı düşünerek kırmadan, incitmeden ve sevgiyi koruma ederek bir kıssayı geride bırakmaya karar verdik. Bu durum, birbirimize verdiğimiz pahası ve sevgimizi asla değiştirmeyecek.

“BELİRSİZLİK HERKESİ KORKUTUR”

“Yalnız kalmaktan korkuyor musunuz?” sorusuna Onan, “Belirsizlik herkesi korkutur ancak yalnız kalmakla ilgili bir kaygı yaşamıyorum. Kendimize nefes alacağımız alanlar yaratınca, külfetler büsbütün dışarıda kalmasa da nispeten tolere edilebilir hale geliyor. Bu manada sanat en âlâ kurtarıcı. Hayatımda heykel olduğu için bir sefer daha şükrediyorum” cevabını verdi.

Ünlü isim, Mehmet Aslantuğ ile boşanma kararını 22 yaşındaki oğulları Can’ın metanet ve olgunlukla karşıladığını söyledi.

“AYNADA GÖRDÜĞÜM BAYANDAN MEMNUNUM”

Güzellikle ilgili sorular üzerine Arzum Onan, “Aynaya baktığımda gördüğüm bayandan mutluyum. Hoşluk kavramı hayata bakış, yaşantı, alakalar ve verdiğimiz kararlardan bağımsız bir algı değil” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir