1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Arnold Schwarzenegger’den ihanet itirafı: Boşanmak tamamen benim hatamdı!

Arnold Schwarzenegger’den ihanet itirafı: Boşanmak tamamen benim hatamdı!
0

Arnold Schwarzenegger ile Maria Shriver, 1986 yılında nikâh masasına oturmuş, 2011’de yollarını ayırma kararı almıştı. Resmi olarak 2021’de evlilikleri noktalanan ikilinin ayrılık nedeni ise ihanetti.

Ünlü ismin konutlarında çalışan Mildred Baena ismindeki hizmetçi ile bağından bir çocuğu olmuştu. Schwarzenegger ile yasak aşk yaşadığı Baena, uzun mühlet Shriver’den bu gerçeği saklamıştı.

“BOŞANMAK ÇOK ZORDU”

The Hollywood Reporter’a konuşan 75 yaşındaki Avusturya doğumlu Amerikalı oyuncu ve eski sportmen, boşanmaya dair yöneltilen soruya, “Evlilik hayatını özlemedim. Boşanmak başlangıçta çok zordu lakin sonunda yolunuza devam edersiniz” cevabını verdi.

“MARIA İLE ÇOK YAKINIZ”

Anneler Günü ve doğum günleri üzere değerli vakitleri hâlâ bir aile olarak kutladıklarını lisana getiren Schwarzenegger, eski eşi hakkında, “Maria’yı seviyorum. Yeterli arkadaşız ve birbirimize çok yakınız. Çocuklarımızı büyütme şeklimizle gurur duyuyoruz” dedi.

“OSCAR ALMALIYDIK”

Boşanma sürecinde Maria Shriver ile pek güzel iş çıkardıklarını belirten ünlü isim, “Boşanma konusunda bir Oscar mükafatı olsaydı, Maria ve ben o mükafatı almalıydık. Dört çocuğumuzun yaşananlardan en az etkilenmesi için büyük gayret sarf ettik” kelamlarıyla dikkat çekti.

“EVLİLİĞİ ÖZLEMEDİM”

Terminatör serisinin yıldızı, eski eşini hâlâ sevdiğini lakin evli oldukları devri hiç özlemediğini vurgulayarak, “Boşanmak büsbütün benim hatamdı” itirafında bulundu.

Öte yandan sevgilisi Heather Milligan’a övgüler yağdıran Arnold Schwarzenegger, “Onu seviyorum, onunla gurur duyuyorum” açıklamasını yaptı.

Yazar Hakkında

Yorum Yap