1. Anasayfa
  2. Magazin

Antonio Banderas, Kerem Bürsin’in doğum gününü unutmadı!

Antonio Banderas, Kerem Bürsin’in doğum gününü unutmadı!
0

Geçtiğimiz yıl Malaga Sinema Festivali’ne katılmak için İspanya’ya giden Kerem Bürsin, Antonio Banderas’la tanışma fırsatı yakalamıştı. İkili hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmemişti. Bürsin ve Banderas, çektirdikleri fotoğrafları toplumsal medya hesaplarından paylaşarak gündem olmuştu.

”SEN EN İYİSİSİN”

Bürsin, İspanyol oyuncu Antonio Banderas’ın başrolünde yer aldığı “Company” müzikalini izlemişti. Dünyaca ünlü oyuncu, Bürsin’le çekilmiş fotoğrafını toplumsal medya hesabından paylaşmıştı.

Banderas, gönderisine; “Love Is In The Air dizisiyle muvaffakiyet kazanan Türk oyuncu Kerem Bürsin ‘Company’i görmeye geldi. Oyundan büyük keyif aldı” notunu düşmüştü. Bu paylaşıma kayıtsız kalmayan Kerem Bürsin ise Antonio Banderas’a “Sen en iyisisin” yorumunu yazmıştı.

DAVETİNE ÇAĞIRDI

Daha sonra ise İspanyol yıldız, Kerem Bürsin’i, İspanya’daki davetine çağırmıştı. Banderas, birinci evvel eşi Nicole Banderas ve Bürsin’le karesini Instagram hesabından paylaşmıştı. Sanatçı, iki saat sonra oyuncuyla ‘selfie’ yaptığı fotoğrafı da sevenlerinin beğenisine sunmuştu.

DOĞUM GÜNÜNÜ UNUTMADI

“Desperado” sinemasıyla hafızalara kazınan Antonio Banderas son olarak, rol aldığı dizilerle yurt dışında büyük bir hayran kitlesine sahip olan Kerem Bürsin’in yeni yaşını Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla kutladı.

”MUTLU YAŞLAR AMİGO”

62 yaşındaki dünyaca ünlü aktör, Kerem Bürsin’in 36’ncı yaş gününde, birlikte çekilen bir fotoğraf karesini yayınladı. Banderas’ın ”Mutlu yaşlar amigo” notunu düştüğü karesi kısa müddette binlerce yorum alırken, toplumsal medyada da gündem oldu.

Bürsin de Banderas’ın paylaşımını İspanyolca teşekkür iletisi yazarak kendi hesabından yayınladı. Banderas, Bürsin’in teşekkür gönderisini Instagram hesabının öykü kısmından paylaştı.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir