1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Alişan paylaştı! Aralarındaki buzları eriten Buse Varol ile Merve Tektaş’tan mutluluk pozu

Alişan paylaştı! Aralarındaki buzları eriten Buse Varol ile Merve Tektaş’tan mutluluk pozu
0

2018 yılında Buse Varol ile nikah masasına oturan ve bir yıl sonra oğlu Burak’ı, 2021’de de kızı Eliz’i kucağına alan Alişan, tıpkı vakitte menajeri olan kardeşi Selçuk Tektaş’ı Temmuz 2021’de şimdi 41 yaşındayken koronavirüs sebebiyle kaybetmişti. Kardeş acısı dinmeyen ve güç günler geçiren Alişan, kardeşi Selçuk Tektaş’ın iki çocuğu ve eşi Merve Tektaş’a sahip çıkmıştı.

“ABİM BİZİ ÖKSÜZ BIRAKTIN”

Alişan, kardeşinin vefatının akabinde Instagram sayfasında duygusal bir bildiri yayınlamıştı. Kelamlarına, “Abim bizi öksüz bıraktım gittin… Sen benim kardeşimdin, neşemdin, arkadaşımdın, sırdaşımdın her şeyimdin… Ben artık sensiz ne yapacağım?” diye başlayan müzikçi; “Dualar ettik, şifalar gönderdik fakat hiçbiri yarar etmedi. Allah’ım seni bizden daha çok istedi, yanına aldı” sözlerini kullanmıştı.

“4 ÇOCUĞUM VAR ARTIK”

“2 çocuğum, 2 yeğenim vardı; artık 4 çocuğum var artık. Sen rahat uyu. Eyşan’ım, Ceylan’ım, Merve’m bana emanet. Seni çok seviyorum abim…” diye yazan Alişan, paylaşımını şu sözlerle bitirmişti:

Yaşadığın sürece beni gururlandırdığın her an için sana teşekkür ederim. Seni bir daha görememek beni delirtiyor olsa da maneviyatını her vakit yaşatacağım Selçuk’um. Seni çok seviyorum, Allah’ım yerini cennet eylesin inşallah.

YEĞENİNİN DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADI

Abisinin vefatından beri iki yeğenini kendi çocuklarından ayırmayan ünlü isim, geçtiğimiz aylarda toplumsal medya hesabından Eyşan’ın doğum gününü kutlamıştı.

“DÜNYALAR BENİM OLDU”

Yeğeniyle çekilen bir fotoğrafını Instagram sayfasından yayınlayan Alişan, paylaşımında şu tabirlere yer vermişti:

Benim güzelim, bir adedim, minik aşkım büyüyor… Bugün 13 yaşında. 13 yıl evvel bugün askerdeydim ve yeğenin doğmuş dedi kumandanım, dünyalar benim oldu. Sonra minicik Eyşan’ı birinci kere acemi birliğinden dönünce kucağıma aldım. Birinci yürüyüşü, konuşması, okula başlaması; her şey dün üzere aklımda. Seni çok seviyorum amcam. Ve daima yanında olacağım, Allah bana ömür verdiği sürece… Senden tek isteğim bugüne kadar olduğu üzere bizi başarılarınla daima gururlandırman. Sıhhatle inşallah birçok yaşlarını görelim aşkım benim.

“HİÇBİR KELAM SENİN İÇİN BİR MANA SÖZ ETMEYECEK”

Eşini kaybettikten sonra derin bir sessizliğe gömülen Merve Tektaş, doğum gününde Alişan’a verdiği karşılıkla herkesi duygulandırmıştı. Alişan’ın kendi doğum günü için yayınladığı kareye düştüğü, “İnşallah birçok hoş yaşların olur meleklerinle birlikte. O kadar güç ki… Hiçbir söz, hiçbir kelam bugün senin için bir mana söz etmeyecek biliyorum. Ancak şunu bil ki, sen meleklerin için artık daha kıymetlisin. Ben daima gerinizde olacağım ömrüm yettikçe. Doğum günün kutlu olsun” notuna cevap veren Merve Tektaş, şu tabirleri kullanmıştı:

Canımın ne kadar yandığını söz etmem mümkün değil. birinci sefer yeni yaşımda ‘Keşke dünyaya hiç gelmeseydim’ diyorum ancak benim meleklerim beni kanatlarımdan tutuyor ve sen yeterli ki varsın yeterli ki.

BUSE VAROL İLE MERVE TEKTAŞ BARIŞTI

Selçuk Tektaş’ın vefatının akabinde kardeşinin ailesiyle yakından ilgilenen Alişan ile Buse Varol’un ortasının açıldığı, Buse Varol ile Merve Tektaş’ın küstüğü argüman edilmişti. Buse Varol ile Merve Tektaş toplumsal medyada birbirlerini silmişlerdi. Geçtiğimiz günlerde ikili ortasında sürpriz bir gelişme yaşanmıştı. Eltiler birbirlerini toplumsal medyada yine takibe almışlardı.

ALİŞAN’IN GURUR GÜNÜ

Evlatları ve yeğenleri için ayakta kalmaya çalışan Alişan, yeğeni Ceylan’ı okuldaki sunumunda yalnız bırakmadı. Babası Mehmet Tektaş, eşi Buse Varol ve kızları Eliz, yengesi Merve Tektaş, yeğenleri Eyşan ile Ceylin Tektaş’ın yer aldığı pozu takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmeyen ünlü müzikçi, ”Benim aşkımın bugün okulun son haftası sunumu vardı ve hepimizi çok gururlandırdı. O kadar hoş sunum yaptı ki. Daima bu türlü gururlandıracak bizi İnşallah Ceylan’ım. Amcasının her şeyi, seni çok seviyorum” sözlerini kullandı.

ELTİLERDEN MEMNUNLUK POZU

Geçtiğimiz günlerde ortalarındaki buzları eriten Buse Varol ile Merve Tektaş, Ceylan’ın sunumunun akabinde birlikte keyifli aile pozu verdi. Alişan, eşi ve yengesinin yer aldığı kareyi de toplumsal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmedi. İkili, uzun vakit sonra birinci defa tıpkı karede yer almış oldu.

”SENİ ÇOK SEVİYORUM”

Öte yandan, Merve Tektaş geçtiğimiz günlerde toplumsal medya hesabından yaptığı his dolu bir paylaşımla eşine olan hasretini lisana getirmişti. Eşiyle 2009 yılına ilişkin bir karesini Instagram hesabından takipçileriyle paylaşan Merve Tektaş, paylaşımına düştüğü ”15 yıl oldu ancak düzgün ki sen güzel ki. Seni çok seviyorum. Çok özledim çok” biçimindeki notla herkesi hüzünlendirmişti.

Tektaş, Instagram hesabının öykü kısmından yaptığı bir başka paylaşımında ise, 4 Haziran 2021’de çekilen ve ”Sevmek hoş bir şeydir” notunun yer aldığı memnun aile pozunu da yayınlamıştı.

Yazar Hakkında

Yorum Yap