1. Anasayfa
  2. Magazin

Aleyna Tilki: Ben olmamı engelleyecek kişilere karşı savaşımı kazandım

Aleyna Tilki: Ben olmamı engelleyecek kişilere karşı savaşımı kazandım
0

İddialı sahne kostümleriyle ve açıklamalarıyla sık sık isminden kelam ettiren 23 yaşındaki müzikçi Aleyna Tilki, geçtiğimiz akşam Levent’te akaryakıt istasyonundan çıkarken objektiflere takıldı.

Ünlü ismin yanında bulunun erkek arkadaşı flaşların patlaması ile kısa periyodik bir şok geçirip, çabucak Aleyna’nın arabasının sürücü koltuğuna geçti.

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Tilki, “Üzerime kahve döküldü de ondan geldim benzinliğe” açıklamasında bulundu.

“KARDEŞİMİN EĞİTİMİ İÇN AMERİKA’YA TAŞINDILAR”

Annesi ve kız kardeşi Amerika’ya taşınan müzikçi, “Amerika benim için hoş geçti. Çokça konser izledim, kendi ufkumu genişletmek için notlar tuttum. Kardeşimin eğitim hayatı için oraya taşındılar. Ben de daha birinci bu işe başlarken Amerika’ya gitmiştim esasen eğitime” formunda konuştu.

Yeni albüm çalışması olduğunu söyleyen Tilki, “Yeni bir albümüm var. Onun çalışmasını yapıyoruz. Çok fazla biçim yaptım. Birinci albümüm olduğu için samimi bir albüm olsun istedim. Benim gerçeğimi yansıtsın istedim. Bunun için de savaşlar vermem gerekiyordu. Onları da verdim” dedi.

“HER ŞEY İLE SAVAŞMAK ZORUNDA KALDIM”

Muhabirlerin, “Ne üzere savaşlar verdiniz pekala?” sorusuna karşılık veren ünlü isim, şu sözleri kullandı:

Her şeyi ile verdim savaşı. Zira ne oluyorsan, kim oluyorsan hayatın ona dönüşüyor. Bu yüzden her şey ile savaşmak durumunda kaldım. Lakin hoş oldu. Benim ben olmamı engelleyecek bireylere karşı savaşımı kazandığımı düşünüyorum.

“ONLAR UFAK ŞEYLER”

Aleyna Tilki, gazetecilerin; “Dost kazığı mı yediniz?” sorusuna ise gülerek, “Onlar ufak şeyler” yanıtını verdi.

Yanındaki erkek arkadaşı hakkında da konuşan genç müzikçi, “O benim olağan arkadaşım. Esasen biliyorsunuz, sık sık görüyorsunuz yanımda” tabirlerini kullandıktan sonra, aracına binerek oradan ayrıldı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir