1. Anasayfa
  2. Magazin

Alain Delon’un oğlu Ari Boulogne evinde ölü bulundu

Alain Delon’un oğlu Ari Boulogne evinde ölü bulundu
0

Avrupa’nın en değerli aktörlerinden biri olarak bilinen Alain Delon (87), kabul etmese de biyolojik olarak oğlu olduğu kanıtlanan ünlü oyuncu ve fotoğrafçı Ari Boulogne hayatını kaybetti.

CANSIZ VÜCUDU MESKENİNDE BULUNDU

Le Parisien’de yer alan habere nazaran; Boulogne’nin cesedi Paris’in 15. bölgesindeki Rue de Cambronne’deki meskeninde bulundu. Savcılık Boulogne’nin vefatıyla ilgili soruşturma başlattı.

GÖZALTINA ALINDILAR

Boulogne’nin birlikte kaldığı 58 yaşındaki bir bayan ve 21 yaşındaki oğlunun da ‘tehlikede olan bir şahsa yardım etmemek’ suçlamasıyla gözaltına alındığı belirtildi.

”TRAJİK BİR KADER”

Sanatçının biyolojik babası olan ünlü Fransız oyuncu Alain Delon toplumsal medyadan bir ileti paylaştı. Delon paylaşımında, “Huzur için de yat Ari. Trajik bir kader” sözlerine yer verdi.

SAĞLIK SORUNLARI YAŞIYORDU

11 Ağustos 1962 doğumlu olan ve asıl aldı Christian Aaron Paffgen olan Ari Boulogne uzun müddettir sıhhat problemleriyle gayret ediyordu. Bir müddettir tekerlekli sandalye kullanan ve hareket edemediği için son bir yıldır konuttan çıkamayan Boulogne’nin vefat nedeni ise şimdi muhakkak olmadı. Boulogne’nin vefatının nedeni otopsi ile netleşecek.

”ÖTENAZİYE KARAR VERDİM”

Öte yandan; Alain Delon, 2002 yılında depresyon geçirmiş ve intihar teşebbüsünde bulunmasıyla da gündeme gelmişti. Delon, 2022 yılında, milyonlarca kişiyi şoke eden bir açıklama yaparak, ötanazi için başvurmaya karar verdiğini söylemişti.

Usta oyuncu, engelli bir yaşlı adam olmak ve hastalıklarla yaşamak istemediğini lisana getirerek şunları söylemişti:

Yaşlanmak berbat! Hiçbir şey yapamıyoruz. Görünüşümüzü ve görme duyumuzu kaybediyoruz. Ayağa kalkamıyor, ağrı hissediyoruz. Büyük bir eziyet.

OĞLUNDAN YARDIM İSTEDİ

Oyuncu, oğlu Anthony’den ölmesine yardım etmesini isteyerek, “Yaşlandıkça, hastaneler yahut iğneler olmadan hayattan sessizce gitme hakkımız var” sözlerini kullanmıştı.

 

İlginizi Çekebilir
tisort-satacak-ds9NFFUi.jpg

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir