1. Ana Sayfa
  2. Magazin

Al Pacino 82 yaşında baba oluyor! 29’luk sevgilisi hamile

Al Pacino 82 yaşında baba oluyor! 29’luk sevgilisi hamile
0

Scent of a Woman (Kadın Kokusu) sineması ile 1992’de En Âlâ Erkek Oyuncu kısmında Oscar alan, 82 yaşındaki usta oyunu Al Pacino; dördüncü sefer baba olmaya hazırlanıyor.

TMZ’nin haberine nazaran; ünlü ismin geçen sene nisan ayında aşk yaşamaya başladığı 29 yaşındaki kız arkadaşı Noor Alfallah, sekiz aylık gebe.

ÜÇ ÇOCUĞU VAR

Hollywood yıldızının, Beverly D’Angelo ile birlikteliğinden 22 yaşlarında olan Olivia Pacino ve Anton James Pacino isminde ikizleri var. Jan Tarrant ile birlikteliğinden ise Julie Pacino (33) isminde bir kızı var.

Alfallah, daha evvel de Rolling Stones kümesinin efsanevi solisti Mick Jagger (79) ve milyarder Nicolas Berggruen (61) ile aşk yaşamıştı. Noor Alfallah, Clint Eastwood (93) ile de görüntülenmiş; lakin ikilinin ortalarında romantik bir münasebet olmadığı ve aile dostu oldukları ortaya çıkmıştı.

“YAŞÇA BÜYÜK, GÜÇLÜ ERKEKLERLE AŞK YAŞIYOR”

Alfallah ile Pacino’nun aşk yaşadığı öğrenildiğinde Page Six’e konuşan bir kaynak; ikilinin ortalarındaki yaş farkının bir sorun olmadığını söylemişti:

Pacino ve Noor pandemi sırasında görüşmeye başladılar. Noor çoğunlukla kendinden yaşça büyük varlıklı erkeklerle aşk yaşıyor… Bir müddettir Al ile birlikte ve çok uygun anlaşıyorlar. Al’ın babasından daha yaşlı olmasına karşın yaş farkı bir sorun üzere görünmüyor. Alfallah da varlıklı bir aileden ve âlâ bir etraftan geliyor.

Beverly Hills’te dünyaya gelen Alfallah, UCLA Sinema ve Sinema Okulu’nu bitirdi, mesleğine üretimci olarak devam ediyor.

ROBERT DE NIRO DA 79 YAŞINDA YİNE BABA OLDU

Kısa mühlet evvel Pacino’nun yakın dostu olan 79 yaşındaki usta aktör Robert De Niro’nun da kız arkadaşı Tiffany Chen’den çocuğu dünyaya gelmişti. Böylelikle De Niro, yedi çocuk babası oldu.

Yazar Hakkında

Yorum Yap