1. Anasayfa
  2. Magazin

Ağrı Dağı’na tırmanırken kaza geçiren oyuncu ‘gerçek’ yüzüyle görüntülendi

Ağrı Dağı’na tırmanırken kaza geçiren oyuncu ‘gerçek’ yüzüyle görüntülendi
0

Bir periyodun beğenilen TV dizilerinden Kıyı Güvenlik’te (Baywatch) rol alan ABD’li model ve oyuncu Donna D’Errico, birinci sefer 9 ya da 10 yaşında bir çocukken duyduğu ve sözün tam manasıyla büyülendiği Nuh’un Gemisi’ni bulmak için yıllarca araştırma yapmıştı.

D’Errico, bu uğurda iki çocuğunu ABD’de bırakarak, 2012’de Türkiye’ye gelmişti. Nuh’un Gemisi için Ağrı Dağı’na tırmanırken önemli bir kaza geçiren ünlü ismin dudakları şişmiş, yüzü yaralar içinde kalmış ve bedeninin çeşitli yerlerine dikişler atılmıştı.

FİLTRELİ FOTOĞRAFLARI DİKKAT ÇEKİYOR

Son yıllarda 1.7 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından yaptığı savlı paylaşımlarla konuşulan yapan 55 yaşındaki D’Errico; filtre, photosop ve çokça makyajı kelam konusu paylaşımlarından eksik etmiyor.

Genellikle bikinili ve iç çamaşırlı fotoğraflarını yayınlayan oyuncu, birçok vakit 55 değil 25 yaşında üzere görünmesiyle de dikkat çekiyor.

DOĞAL HALİYLE GÖRÜNTÜLENDİ

Oyuncu, evvelki gün doğal haliyle Hollywood sokaklarında objektiflere takıldı. Beyaz ve bol bir tulum giyen ve güneşten korunmak için tıpkı renk bir şapka takan Donna ile ilgili en çok dikkat çeken şey ise toplumsal medyadakinden çok farklı görünen yüzü oldu.

Makajsız hali ve salaş kıyafetleriyle objektiflere yansıyan ünlü isim, paparazzi tarafından görüntülendiğini fark etmiş olsa da buna hiç aldırmadı ve elinde tuttuğu atıştırmalık paketindeki yiyecekleri yiyerek ve etrafına bakarak sokaklarda dolaştı.

BAYWATCH İLE ŞÖHRETE KAVUŞTU

1968 doğumlu olan Donna D’Errico, 1996- 98 yılları ortasında Baywatch dizisinde rol almıştı. Oyuncu şöhretini büyük ölçüde bu diziye borçlu. Motley Crue kümesinin bas gitaristi Nikki Sixx’ten 2007 yılında boşanan D’Errico’nun 2 çocuğu bulunuyor.

İlginizi Çekebilir
kisa-kisa-cadde-cnurxf4T.jpg

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir