1. Anasayfa
  2. Magazin

Acun Ilıcalı’dan ‘Survivor’ itirafı! ‘Yıllarca hata yapmışız’

Acun Ilıcalı’dan ‘Survivor’ itirafı! ‘Yıllarca hata yapmışız’
0

TV8’in fenomen yarışmacı Survivor 2023, 29 Mayıs Pazartesi akşamı ferdi dokunulmazlık çabasına sahne oldu. Final çabasında argümanlı yarışmacılar Özgür etik ile Osman Can karşı karşıya geldi.

İlk oyunu Özgür, ikinci oyunu Osman Can, üçüncü oyunu Özgür, dördüncü oyunu Osman Can; beşinci, altıncı ve yedinci oyunu Özgür kazandı. 5-2’lik skorla dokunulmazlığın galibi Özgür oldu.

Haftanın üçüncü eleme adayını söyleme hakkını elde eden Özgür, eleme adayı olarak Ertuğ Onur Yaşlıoğlu’nun ismini verdi. Böylelikle bu hafta eleme potasına giren isimler Asena Demirbağ, Cansu Tuman ve Ertuğ oldu. Özgür mükafattan faydalanması için Osman Can ile Yusuf Yıldız’ı seçti. Üç yarışmacı, hem soğuk kahve ve tavuklu sandviç yedi hem de scuba diving serüveni yaşadı.

“HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRADIĞIMIZ YARIŞMACILAR OLDU”

Yarışmacılar, dokunulmazlığın akabinde ada kurulunda Acun Ilıcalı ile bir ortaya geldi. Başarılı televizyoncu, Survivor Özgür hakkında övgü dolu sözler kullanırken, dikkat çeken bir de itrafta bulundu.

Özgür’ün 5-6 yıllık Survivor isteği vardı. Biz seçim yaparken kusur yapmıyor değiliz. Şunu unutmayın, çağırdığımız ve hayal kırıklığına uğradığımız yarışmacılar olduğunu üzere, çağırıp bütün Türkiye’yi kendine hayran bırakan yarışmacılar da oluyor. Özgür de en son finallerde elendiği için yıllarca aslında kusur yapmışız.

“SURVİVOR’A GELMEMESİ ÇOK YAZIK OLACAKTI”

Sporcu ve antrenör kimliğiyle dikkat çeken Özgür’ü tebrik eden Acun Ilıcalı, “Açık söylüyorum; Özgür’ün, Survivor’a gelmemesi çok yazık olacaktı. Daha evvel gelmen gerekiyordu. Yaşının şampiyonusun. Şu anda Survivor’ın da en güzellerinden birisisin. Son düzlükte de tahminen en düzgünü olacaksın Tebrik ediyorum bir defa daha” dedi.

“ÇATLAĞI, ASABİSİ, MECZUBU…”

Survivor’ın imalcisi, “Size ‘İyi ki gelmişsiniz’ diyorum. Hepinizin başka karakteri var. Biraz çatlağı, biraz asabisi, biraz meczubu, biraz dolusu var. Karşıma baktığımda Survivor’a çok yakışan beşerler görüyorum” halinde konuştu.

ÖZGÜR TETİK KİMDİR?

Özgür Tetik 1975 yılında Yalova’da dünyaya geldi. Ortaokulda basketbola merak saldı ve uzun mühlet amatör liglerde oynadı. 1993’te kuvvet antrenörlüğü eğitimine başladı. 2002’de triathlon ile tanıştı ve olimpik triathlon branşında yarıştı. Özgür Tetik, Avusturya’da crossfit eğitimi aldı. İki yıllık triatlon macerasından sonra yalnızca koşu yarışlarına katıldı. Yarı maraton ve maraton branşlarında çaba etti. 2010’da ultra maratonlarda yarışa başladı.

2014 yılında antrenör eşi Tuğba Tetik ile Running Academy’i kurdu. Profesyonel ve amatör atletlerin antrenörlüklerini yapıp, atletleriyle birlikte birçok milletlerarası müsabakalara katıldı. 2016’da Technogym ile çalışmaya başladı ve eğitim almak için Wellness Institute İtalya’ya giderek, burada Technogym Master Trainer unvanını aldı. Tetik, Master Trainer olarak koşu eğitimleri veriyor.

ainer olarak koşu eğitimleri veriyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir