1. Anasayfa
  2. Magazin

83 yaşındaki ünlü aktöre 29 yaşındaki hamile sevgilisinden kısıtlama geldi!

83 yaşındaki ünlü aktöre 29 yaşındaki hamile sevgilisinden kısıtlama geldi!
0

Scent of a Woman (Kadın Kokusu) sineması ile 1992’de En Uygun Erkek Oyuncu kolunda Oscar alan, 83 yaşındaki usta oyunu Al Pacino’nun; geçtiğimiz günlerde dördüncü defa baba olmaya hazırlandığı ortaya çıktı.

TMZ’nin haberine nazaran; ünlü ismin geçen sene nisan ayında aşk yaşamaya başladığı 29 yaşındaki kız arkadaşı Noor Alfallah, sekiz aylık gebe.

BABALIK TESTİ İSTEDİ!

Ancak ünlü ikili yakın kaynaklar; aktörün 29 yaşındaki kız arkadaşını gebe bırakabileceğine inanmadığını ve çocuğun kendisinden olup olmadığını netleştirmek için babalık testi talep ettiği aktardı.

KANITLADI

Pacino’nun bir bayanı gebe bırakmasını engelleyecek tıbbi meseleleri olduğunu da söyleyen kaynaklar, Alfallah’nın sevgilisinin istediği DNA testini yaptırdığını ve bebeğinin babasının Al Pacino olduğunu kanıtladığını bildirdi.

ESKİ SEVGİSİLİYLE GÖRÜŞMESİNİ İSTEMİYOR

Son olarak basına yansıyan haberlere nazaran Noor Alfallah, Al Pacino’nun eski sevgilisi ve şimdilerdeki en yakın arkadaşlarından biri olan 47 yaşındaki Lucila Sola ile görüşmesini asla istemiyor hatta bu bahiste o kadar ısrarcı ki onun yaşadıkları konuta gelmesini de yasaklamış.

BİR PERİYODUN ESKİ AŞIKLARI

Bir periyodun eski aşıkları, şimdininse yakın dostları olan Pacino ve Sola artık Noor Alfallah yüzünden görüşemiyormuş. Yıllardır California’da yaşayan ve Al Pacino’yla sık sık bir ortaya gelen Lucila Sola’nın taşınma sebebinin de bu olduğu söyleniyor.

ÜÇ ÇOCUĞU VAR

Hollywood yıldızı Pacino’nun Beverly D’Angelo ile birlikteliğinden 22 yaşlarında olan Olivia Pacino ve Anton James Pacino isminde ikizleri var. Jan Tarrant ile birlikteliğinden ise Julie Pacino (33) isminde bir kızı var.
Öte yandan Alfallah, daha evvel de Rolling Stones kümesinin efsanevi solisti Mick Jagger (79) ve milyarder Nicolas Berggruen (61) ile aşk yaşamıştı. Noor Alfallah, Clint Eastwood (93) ile de görüntülenmiş; fakat ikilinin ortalarında romantik bir münasebet olmadığı ve aile dostu oldukları ortaya çıkmıştı.

“YAŞÇA BÜYÜK, VARLIKLI ERKEKLERLE AŞK YAŞIYOR”

Alfallah ile Pacino’nun aşk yaşadığı öğrenildiğinde Page Six’e konuşan bir kaynak; ikilinin ortalarındaki yaş farkının bir sorun olmadığını söylemişti:

Pacino ve Noor pandemi sırasında görüşmeye başladılar. Noor çoğunlukla kendinden yaşça büyük güçlü erkeklerle aşk yaşıyor… Bir müddettir Al ile birlikte ve çok güzel anlaşıyorlar. Al’ın babasından daha yaşlı olmasına karşın yaş farkı bir sorun üzere görünmüyor. Alfallah da varlıklı bir aileden ve düzgün bir etraftan geliyor.

Beverly Hills’te dünyaya gelen Alfallah, UCLA Sinema ve Sinema Okulu’nu bitirdi, mesleğine üretimci olarak devam ediyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir