1. Ana Sayfa
  2. Haberler

AK Parti’den İmamoğlu’na tepki

AK Parti’den İmamoğlu’na tepki
0

Gelecek yıl yapılması planlanan yerel seçimlerin henüz kesin tarihi açıklanmazken nsiyaset sahnesi şimdiden kızışmaya başladı.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, “İstanbul’un Kaybolan Yılları” başlığıyla düzenlenen toplantıda konuştu. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun dört yıllık performansını değerlendirdi.

“VİZE SINAVLARINDAN KALMIŞTIR”

“Sayın İmamoğlu ve İBB yönetimi vize sınavlarından kalmıştır.” diyen Kabaktepe, “Cumhurbaşkanı adayı da olabilir isteyebilir, partisinin genel başkan adayı da olabilir, isteyebilir.” dedi ve şöyle devam etti:

“Bu adaylıklar sürecinde İstanbul’un, asli görevinin vatandaşın sizi seçtiği noktanın kurban edilmesine ses ve söz söyleme hakkımızı da her platformda kullanacağımızı sürekli ifade ettik.”

GÖKSU’DAN İMAMOĞLU’NA TEPKİ

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili ve Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu da İmamoğlu’nu partizan yöneticilikle suçladı.

İBB’den “atılan” 23 bin 298 personel olduğunu ifade eden Göksü, “Bunların atılma nedeni yanlışlıkla AK Parti’nin önünden geçtilerse, ilk şart hemen dışarı atılıyor.” dedi.

Yazar Hakkında

Yorum Yap