1. Ana Sayfa
  2. Gündem

Zehirlenen 6 aylık Uraz bebekten sonra ablası Karya da öldü

Zehirlenen 6 aylık Uraz bebekten sonra ablası Karya da öldü
0

Muğla Bodrum Ortakent Mahallesi’nde yaşayan İnci Sandık ile oğulları Sezai Talha, 6 aylık Uraz ve kızı Karya, dün sabah saatlerinde rahatsızlanınca Bodrum Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Annesinin sütünden zehirlendiği sanılan Uraz, hekimlerin müdahalesine karşın kurtarılamadı. Durumu ağır olan Karya Sandık ise ambulansla Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne sevk edildi.

KARYA’DAN ACI HABER

İnci Sandık ve oğlu Sezai Taha’nın durumlarının âlâ olduğu belirtildi. Dün Uraz’ın hayatını kaybetmesinin akabinde ablası Karya da bugün kaldırıldığı hastanede müdahalelere karşın kurtarılamadı.

Uraz ve Karya’nın cenazeleri Muğla İsimli Tıp Kurumu’nda yapılacak otopsi süreçlerinin akabinde aileye teslim edileceği belirtildi.  Sandık ailesi, acı haberle büyük keder yaşadı. Hayatını yitiren Uraz ve ablası Karya Sandık bugün ikindi namazına müteakip Ortakent Köyiçi Cami’nde kılınacak cenaze namazının akabinde Ortakent Mezarlığı’nda toprağa verilecek.

Öte yandan ailenin 19 Mayıs’ta akşam yemeğinde tavuk yediği, bir müddet evvel de konutu ilaçladığı bildirildi. Zehirlenmenin tavuktan mı yoksa ilaçtan mı kaynaklı olduğu yapılan incelemede ortaya çıkacak.(DHA)

Yazar Hakkında

Yorum Yap