1. Ana Sayfa
  2. Gündem

Yer: Tekirdağ! Kebapçıda hesabı fazla bulan müşteriler dehşet saçtı

Yer: Tekirdağ! Kebapçıda hesabı fazla bulan müşteriler dehşet saçtı
0

Olay, gece saatlerinde Saray ilçesinde meydana geldi. Alınan bilgilere nazaran, Ayaspaşa Mahallesi Çarşı Caddesi üzerinde bulunan bir kebapçıya gelen dört kişi burada yemek yedikten sonra gelen hesabın yüksek olduğunu argüman ederek, işletme sahibi ve çalışanlarla tartıştılar.

Tartışma kısa müddette arbedeye dönüşürken, hesaba itiraz eden dört kişi teze nazaran çalışanlara hakaretler ederek birebir vakitte darp edip kebapçıdan ayrıldılar. Olayın akabinde işletme sahibi ve çalışanlar Saray İlçe Emniyet Müdürlüğüne giderek kendilerini darp eden şüpheliler hakkında cürüm duyurusunda bulunarak kebapçıya geri döndüler. Yaşanan olayın üzerinden yaklaşık bir saat sonra kebapçıya bu sefer üç arkadaşıyla gelen Tunay B. içerisinde müşterilerinde bulunduğu işyerini kurşunlayarak olay yerinden koşarak kaçtı.

Tunay B.’nin silahından çıkan mermilerden biri işletme sahibi Sebhatin G’ye isabet etti. Aldığı mermi ile bacağından vurularak yaralanan Sebhatin G.’ye olay yerinden geçen vatandaşlar birinci müdahaleyi gerçekleştirerek durumu çabucak Acil Servis Takımlarına bildirdiler. Sebahattin G. ambulansla Saray Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Olayın akabinde kaçan zanlılar polis takımları tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

Bacağından vurulan Sebhatin G.’nin sıhhat durumunun güzel olduğu öğrenilirken, yakalanan zanlıların emniyetteki süreçleri sürdü. Öte yandan, zanlıların kebapçıyı kurşun yağmuruna tuttuğu anlar yakınlardaki bir işyerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

Yazar Hakkında

Yorum Yap