1. Anasayfa
  2. Gündem

Yakalanacaklarını anlayınca uyuşturucu camdan aşağı attılar

Yakalanacaklarını anlayınca uyuşturucu camdan aşağı attılar
0

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polis takımları, “torbacı” ismi verilen uyuşturucu tacirlerinin yakalanmasına yönelik yapılan çalışmalar çerçevesinde aldığı bir ihbar üzerine harekete geçti.

Bağcılar Güneşli Mahallesi’ndeki bir meskende N.A. ve L.A. isimli şahısların uyuşturucu unsur ticaretinde bulunduğu bilgisi alındı. Çalışmalar çerçevesinde adres ve etrafında güvenlik tedbirleri alınarak operasyon düzenlendi. Operasyon sırasında kuşkulu şahısların camdan aşağı uyuşturucu husus attıkları tespit edildi.

Operasyon sonucunda N.A. ve L.A. isimli kuşkulu şahıslar yakalanarak gözaltına alındı. Abi kardeş oldukları tespit edilen şüphelilerin çeşitli kabahatlerden 18 kayıtları olduğu ve çeşitli cürümlerden da arandıkları belirlendi. Ayrıyeten L.A. isimli şahsın 1 yıl katılaşmış mahpus cezası olduğu tespit edildi, adreste yapılan aramalarda; 1.014 gram bonzai, 2 adet cep telefonu, 1 adet hassas terazi, bin 405 lira para, 1 adet elektrikli vakum aygıtı, çok sayıda uyuşturucu husus ticaretinde kullanılan klipsli poşet ele geçirildi. İsimli makamlara sevk edilen şüpheliler tutuklanarak cezaevine gönderildi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir