1. Anasayfa
  2. Gündem

Uzatmalı şarjörle balık pazarında dehşet! 21 el ateş etti

Uzatmalı şarjörle balık pazarında dehşet! 21 el ateş etti
0

Polisi alarma geçiren olay, Kepez ilçesi Fabrikalar Mahallesi’nde bulunan balık pazarında yaşandı. Edinilen bilgiye nazaran, kimliği belgisiz iki kişi motosikletle balık pazarına geldi. Motosikletten inen şüphelilerden biri, poşette taşıdığı tabancayı çıkarıp kasap dükkanını önünde çay içen Abdülhakim Kayhan (36) ve Ferit Ergün (41) olduğu kısma kurşun yağdırdı, akabinde geldiği motosiklete binerek olay yerinden kaçtı.

Tabancadan çıkan mermiler, Ergün ve Kayhan’a isabet etti. İhbarın akabinde olay yerine çok sayıda polis ve sıhhat grubu sevk edildi. Belirtilen adrese gelen sıhhat grupları, yaralıları Atatürk Devlet Hastanesi ve Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırdı. Yaralıların hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

UZATMALI ŞARJÖRLE 21 EL ATEŞ ETTİ

Tabancada uzatmalı şarjörün kullanıldığı belirtilen taarruz sonrası kasap dükkanının camlarına 7 mermi isabet ederken, yerlerde ise 21 adet boş mermi kovanı tespit edildi. Güvenlik kameralarını inceleyen polis, eşkale nazaran kaçan şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir