1. Ana Sayfa
  2. Gündem

Telefonlara cevap vermeyince ortaya çıktı! 9 yıllık eşini uykusunda öldürdü

Telefonlara cevap vermeyince ortaya çıktı! 9 yıllık eşini uykusunda öldürdü
0

Olay, sabah saatlerinde Kayapınar ilçesi Medya Mahallesi’nde meydana geldi. Sitede bina vazifelisi olarak çalışan Mehmet Denizli, sabah saatlerinde yatakta uyuyan 9 yıllık eşi Basra Denizli’yi tabancayla vurarak öldürdü. Denizli, daha sonra tıpkı tabancayla kendisini vurdu. Olay, Denizli’nin ekmek dağıtımı yapmaması üzerine, bina sakinlerinin yöneticiyi bilgilendirmesi üzerine ortaya çıktı.

Yöneticinin talimat verdiği güvenlik vazifelisi, birebir yerde çalışan Mehmet Denizli’nin kayınbiraderini aradı. Telefonlara karşılık verilmeyince Denizli’nin kayınbiraderi ve bina vazifelisi giriş katta bulunan konuta, balkondan girdiklerinde, çifti kanlar içinde buldu. İhbar üzerine adrese sıhhat ve polis takımları sevk edildi. Sıhhat grubunun yaptığı denetimde Basra Denizli’nin hayatını kaybettiğini belirledi. Mehmet Denizli ise Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Basra Denizli’nin cansız vücudu ise otopsi için İsimli Tıp Kurumu’na götürüldü. Basra Denizli’nin cenazesi meskenden çıkarılırken yakınları gözyaşı dökerek, ağıtlar yaktı.

HAYATINI KAYBETTİ

Diyarbakır’ın Kayapınar ilçesinde, sabah saatlerinde yatakta uyuyan 9 yıllık eşi Basra Denizli’yi tabancayla vurarak öldürdükten sonra tıpkı tabancayla intihar teşebbüsünde bulunan ve hastaneye kaldırılan Mehmet Denizli, hekimlerin müdahalesine karşın ömrünü yitirdi. Mehmet Denizli’nin cansız vücudu otopsi için İsimli Tıp Kurumu’na götürüldü. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Yazar Hakkında

Yorum Yap