1. Anasayfa
  2. Gündem

Takla atan off-road aracını görenler bölgeye koştu

Takla atan off-road aracını görenler bölgeye koştu
0

Kaza, saat 11.45 sıralarında Adapazarı ilçesi Sedat Kirtetepe Caddesi üzerinde DSİ kavşağında meydana geldi. Edinilen bilgiye nazaran, K.K. yönetimindeki 54 EM 535 plakalı Land Rover marka off-road aracı ile H.K. yönetimindeki 54 AHF 530 plakalı Opel marka araba kavşakta çarpıştı.

Çarpışmanın tesiri ile savrulan off-road aracı takla attı. Karşıt dönen araç içerisinde şoför sıkıştı. Kazayı gören etraftaki vatandaşlar yardıma koşarken, bölgeye itfaiye, sıhhat ve polis takımları sevk edildi.
Sıkışan sürücüyü kurtarabilmek için vatandaşlar ve gruplar seferber oldu. Olay yerine ulaşan itfaiye takımlarınca yaralı şoför sıkıştığı yerden kurtarıldı. Sıhhat takımlarına teslim edilen yaralı K.K. hastaneye kaldırıldı.

Kaza nedeniyle kentin değerli noktalarından biri olan kavşakta trafik durdu. Araçların çekilmesinin akabinde polis takımları trafiği açarak araç geçişini tekrar sağladı.

1/11

2/11

3/11

4/11

5/11

6/11

7/11

8/11

9/11

10/11

11/11

‘KAZAYI GÖRÜNCE ÇABUCAK KOŞTUK’

Kazaya şahit olan Nejat Babacan, “Beyaz arabaya vurunca cip savruldu. İki teker üzerine kalktı, yol kenarındaki kaldırıma vurunca aykırı döndü. Biz de çabucak koştuk. 10-15 dakika kadar konuştuk. Ayaklarını oynatabiliyordu, konuşabiliyordu. Rastgele bir badire yoktu. Ayak kısmının sıkıştığını söyledi, o esnada bölgeye gelen itfaiye takımları sürücüyü çıkardılar. Durumu iyi” dedi.

Yaralının durumunun âlâ olduğu öğrenilirken, kaza ile ilgili inceleme başlatıldı.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir