1. Anasayfa
  2. Gündem

Sultangazi’de ev sahibi kiracı kavgası kanlı bitti! 4 kişi yaralandı

Sultangazi’de ev sahibi kiracı kavgası kanlı bitti! 4 kişi yaralandı
0

Olay, dün saat 18.00 sıralarında Sultangazi İsmetpaşa Mahallesi’nde meydana geldi. Teze nazaran, mesken sahibi ile kiracısı ortasında yaşanan uyuşmazlıktan dolayı tatışma yaşandı.Tartışma hengameye dönüştü. Durumdan haberdar olan tarafların yakınları da olay yerine gelince arbede büyüdü. Bıçak, taş, sopa ve demir çubuklarla birbirlerine saldıran tarafların arbedesinde 4 kişi çeşitli yerlerinden yaralandı. Bıçak darbesiyle yaralanan bir kişi, etraftaki bir okulun bahçesine sığındı. Bahçede yere yığılan kişinin yardımına veliler ve öğretmenler koştu.

Haber verilmesi üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sıhhat grubu sevk edildi. Yaralanan 2 kişi kendi imkanları ile özel bir hastaneye giderken, başka 2 yaralı sıhhat gruplarının olay yerindeki birinci müdahalesinin akabinde ambulansla hastaneye kaldırıldı. Olaya karışan çok sayıda kişi gözaltına alınırken, polisin olayla ilgili incelemesi devam ediyor.

O ANLAR KAMERADA

Öte yandan yaşananlar, cep telefonu kameralarına yansıdı. İmgelerde, tarafların birbirlerine saldırdığı, bir kişinin yere düştüğü ve kısa bir sonra yerden kalkıp, olay yerinden uzaklaşmaya çalıştığı görülüyor. Hengameye karışan bir kümenin ellerinde sopa ile park halindeki bir aracın yanına geldiği, kümede bulunan 2 kişinin yaralandığı ve arabaya bindirildiği de görülüyor. Kümenin bulunduğu yere bir bayanın geldiği, gruptakilerin birinin elindeki demir çubukla bayana saldırmaya çalıştığı, yanındakilerin ortaya girerek müdahale ettiği ve bayanı uzaklaştırdığı anlar da kameraya yansıyor.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir