1. Ana Sayfa
  2. Gündem

Sosyal medyada tanıştı, hemcinsi hayatını kabusa çevirdi! ‘Beni sevdiğini, aşık olduğunu söyledi’

Sosyal medyada tanıştı, hemcinsi hayatını kabusa çevirdi! ‘Beni sevdiğini, aşık olduğunu söyledi’
0

Olay, Fevzipaşa Caddesi üzerindeki takı mağazasında yaşandı. Alınan bilgiye nazaran; evvelki gün Kumluca ilçesinden gelerek takı mağazasının önünde sabahtan akşama kadar oturan Burcu Özdemir, geceyi yeniden mağazanın önünde bankta geçirdi. Mağaza sahibi bayanın iş yerine gelerek polisi araması ve polislerin gelmesiyle bayan, kaçarak uzaklaştı.

Mağaza sahibi bayan, takıntılı aşığının tekrar gelmesi üzerine iş yerine davet ederek kendisiyle oturup konuşmayı denedi. Bayanı ikna edemeyen mağaza sahibi, arkadaşı aracılığıyla polisi arayarak yardım istedi. Mağazaya polislerin geldiğini gören Burcu Özdemir, koşarak üst kata çıkıp kendisini tuvalete kilitledi. Tüm gayretlere karşın tuvaletten çıkmayan bayan, olay yerine gelen bayan polis tarafından tuvaletten çıkarıldıktan sonra hastaneye götürülerek tedavi altına alındı.

“HAYATI ZİNDAN ETTİ”

Burcu Özdemir ile 6 ay evvel toplumsal medya üzerinden müşterisi olduğu için tanıştığını belirten mağaza sahibi Zeliha Çelik, “İlk başlarda yalnızca alışveriş için yazıyordu. Bir mühlet sonra benden hoşlandığını, beni sevdiğini söyleyince kendisine makûs davranmaya başladım. 4 ay evvel başladı. Çarşamba günleri Kumluca’dan Manavgat’a gelip sabahtan akşama kadar iş yerimin önünde oturup, gidiyordu. Beni sevdiğini, aşık olduğunu söyleyince bir daha gelmemesi için tekraren tersledim. Lakin ne yaparsam vazgeçiremedim. Son günlerde düzgünce azıttı. Evvelki gün gelip iş yerimin önüne oturdu. Artık Manavgat’ta yaşayacağını, iş bulup çalışacağını, benim gönlüm oluncaya kadar bekleyeceğini söyledi. Kendisini yeniden tersledim ve burayı terk etmesini istedim. Bana kendisinin meczup olduğunu, her şeyi yapabileceğini söyledi. Öğrendiğim kadarıyla geceyi tekrar iş yerinin önünde bankta geçirmiş. Sabah 07.00’de kalkıp beklemeye başlamış. Ben saat 13.00’te geldiğimde burada bekliyordu. Kendisiyle konuşmak için içeri çağırdım. Ne söylesem yarar etmedi. Polis çağırdım. Polisler gelince üst çıkıp tuvalete kendisini kilitledi. Tuvaletin kapısını açmıyor. Bayan polis gelecek, onu bekliyoruz” dedi.

 

Yazar Hakkında

Yorum Yap