1. Anasayfa
  2. Gündem

Son dakika! Tanju Özcan’dan Kılıçdaroğlu’na çağrı: Onurunuzla, gururunuzla istifa ediniz

Son dakika! Tanju Özcan’dan Kılıçdaroğlu’na çağrı: Onurunuzla, gururunuzla istifa ediniz
0

Türkiye Cumhurbaşkanlığı ikinci tıp seçimi için sandık başına gitti. Recep Tayyip Erdoğan ve Kemal Kılıçdaroğlu’nun yarıştığı seçimlerde sonuçlar netleşti.

2. tıp seçiminde Cumhur İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan ile Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu yarıştı. 28 Mayıs seçimlerinde zafere yüzde 52 oy oranıyla Cumhurbaşkanı Erdoğan ulaştı.

KEMAL KILIÇDAROĞLU’NDAN BİRİNCİ AÇIKLAMA: MÜCADELEYE DEVAM EDECEĞİM

CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, “Ülkemize gerçek manada demokrasi gelinceye kadar bu uğraşın öncüsü olmayı sürdüreceğiz. Bu vatan için ne yapsak azdır. Şu andan itibaren öncelikle bana oy veren 25 milyonu aşan vatandaşımızı moralli bir biçimde dimdik ayakta görmek istiyorum. Yürüyüşümüz sürüyor ve buradayız” dedi.

TANJU ÖZCAN:  SAYIN İMAMOĞLU DERHAL CHP NİN BAŞINA GEÇMELİDİR

Seçim sonrası Bolu Belediye Lideri Tanju Özcan, Twitter hesabından paylaşımda bulundu. Tanju Özcan’ın paylaşımı şu halde:

Sayın Kılıçdaroğlu’na emekleri için teşekkür ederiz.. Ancak kendisini yanıltan,özellikle birinci çeşitte yanlış yönlendiren,o gitsin de biz gelelim diyen 3-5 zavallı, kendi menfaatlerini,ülke menfaatlerinin önüne koyan,yakın etrafındaki yalaka kadro kaybetmiş ve ettirmiştir. Tarihi çağrımdır! Sayın İmamoğlu derhal CHP nin başına geçmelidir. Nokta

TANJU ÖZCAN: ONURUNUZLA,GURURUNUZLA İSTİFA EDİNİZ

Kemal Kılıçdaroğlu’nun açıklama yapsamından sonra Tanju Özcan’dan bir paylaşım daha geldi. Tanju Özcan’ın ikinci paylaşımı şu formda:

Ben mi yanlış anladım? Sayın Kılıçdaroğlu devam mı dedi? İstediğin üzere muhalefeti organize ettin,kendini aday ilan ettirdin! İstemeyenlerde bağrına taş basıp destekledi! Ancak kâfi..Lütfen bırakın, torunlarınızı sevin,13 yıldır umut verdiniz…bizi bu adama mahkum ettiniz.Lütfen şu koltuk sevdalısı,gücünü sizden alan zavallılara kalkan olmayın,onurunuzla,gururunuzla istifa ediniz! Kazananlara bırakın.

ASLI BAYKAL: DİKTATOR KILIÇDAROĞLU CHP’Yİ YEMEĞE DEVAM ETME KARARI ALDI

Eski CHP başkanı Deniz Baykal’ın kızı Aslı Baykal, seçim sonuçlarının açıklanmasından Twitter hesabından paylaşımda bulundu.

Aslı Baykal’ın paylaşımı şu biçimde:

Seçim mazereti yahut çeşitli sebeplerle Kemal beyefendi ve idaresinin ilkesizliğine boyun eğmiş ve onları desteklemiş birisi Chp başkanı olursa; Türkiyenin her sıkıntısına da seyirci kalacak, çıkarına düşkün, sıradan insanlardan birisi başa gelmiş olur ve CHP’nin eriyip gitmesi önlenemez.

Şimdi hemen hem Kemal beyefendi, hem de onun üzere düşünen tüm yöneticiler ile CHP helalleşmeli.

Türkiyenin emniyetini, Cumhuriyetin kuruluş unsurlarının sürekliliğini sağlamak iktidarda da olsa muhalefette de olsa CHP’nin sorumluluğudur, bunu yapabilecek kişi başına geçmelidir.

Cumhuriyet Halk Partisi en yanlış adayla seçime girdi ve partiyi ele geçirip kuruluş unsurları ile helalleşen Kemal beyefendi ile vatandaş helalleşti.

Doğruları söyleyip Kemal beyin idaresini ve adaylığını eleştiren herkes ağır bir formda linç edildi ve adeta bir operasyon yapıldı.

Diktator Kılıçdaroğlu CHP’yi yemeğe devam etme kararı aldı. Vebali buna dayanak olan herkesin boynuna olacaktır!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir