1. Anasayfa
  2. Gündem

Son dakika… MHP lideri Bahçeli’den önemli açıklamalar

Son dakika… MHP lideri Bahçeli’den önemli açıklamalar
0

Ülkücü Şehitleri Anma Günü hasebiyle anıt ziyareti gerçekleştiren Bahçeli açıklama yaptı. Bahçeli’nin açıklamalarından satır başları şöyle; Milliyetçi Ülkücü Hareket, şehitlerimizin göz parıltısı, Türk İslam ruhunun ana gövdesidir. Ülkücü şehitlerin her biri vatandır, bayraktır. Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır, toprak uğrunda ölen varsa vatandır.

Ülkücü şehitlerimiz fani hayatın fazilet neferleriydi. Onlar iliklerine kadar Türk İslam mefkuresine inanmış gönül ve dava insanlarıydı. İkbal hırsıyla değil istiklal heyecanıyla yanıp tutuşmuşlardı. Onlar için dava inanılacak ve iradeyle savunulacak varoluş mirasıydı. Fidanken toprağa düşenler cennette çınar olup kök saldılar.

Küçük insanların büyük davaları olmaz. Kelamda dava adamı olup da bugün eyyamcı kesilenlerin aidiyet kanalları kuşkusuz tıkanmış vicdan ölçüleri de tarumar olmuştur.

3 günlük dünyalarını 5 kuruşa pazarlayanların itibarsızlaştırmaları ömürleri boyunca kara bir leke olarak kalacaktır. Artık her şey netleşmitşir. Kapalı gizli hiçbir şey kalmamıştır. Biz şehitlerimizin, gazilerimizin yanındayız. 

Terörle ittifak kurup milliyetçilik pozu veriyorlar. Çakma milliyetçilerle, maskeli milliyetçilerle, Kandil Dağı’ı reva gören milliyetçilerle, vitrin süsü milliyetçilerle Türk milletinin işi olmaz. Hiç kimse de maske takarak milletimizi aldatamaz. Şehitlerimizin anıları bizimledir, çabaları namusumuza emanettir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir