1. Anasayfa
  2. Gündem

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan önemli açıklamalar

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan önemli açıklamalar
0

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasından satır başları:  Sevgili İstanbullular, saygıdeğer hanımefendiler, iş dünyamızın kıymetli üyeleri, pahalı dava arkadaşlarım, genç kardeşlerim sizleri en kalbi hislerimle selamlıyorum. Sizlerin vasıtasıyla ülkemizin tüm hanımlarını canı gönülden selamlıyorum. Bu vesile ile cennetin ayaklarının altına serildiği gül yüzlü annelerimize buradan selamlarımı iletiyorum. Bölücü örgütün dağa kaçırdığı ciğerparelerine kavuşmak için nöbet tutan annelere hürmetlerimi sunuyorum.

SEÇİMLERİN EN KRİTİK AŞAMASI

14 Mayıs günü şahsıma ve Cumhur İttifakı’na verdiğiniz takviye için sizlere teşekkür ediyorum. Meclis’te 323 vekil ile çoğunluğu elde ettik. Cumhurbaşkanlığında da 49.54 ile rakibimizden 5 puan önde bitirdik. Önümüzde seçimlerin en kritik basamağı var. İkinci tıp için1 gün kaldı. Bu pazar bir kere daha sandıklara gidip tahminen de hayatımızın en kıymetli tercihlerinden birini yapacağız. Ülkemizin ve evlatlarımızın geleceğine dair önemli karar vereceğiz.

BU NASIL HESAP UZMANLIĞI

Türkiye’ye son 20 yılda kazandırdığımız kaç yapıtla milletimizin huzurundayız. Elbette eksiklerimizle, kusurlarımızla milletimizin huzurundayız. Karşımızda SGK’yı, CHP’yi batırmış bir örnek var. Koltuğunu korumak için Kandil’deki terör elebaşlarından, FETÖ’cülere kadar çiçek dağıtan biri var. Bakanlık pazarlığı alev alev. Yüzde 1 oy alana 40 milletvekili dağıtan garip bir insan var. Bir özelliği daha var, hesap uzmanlığı. Bu nasıl hesap uzmanlığı ki yüzde 1 bile olmayanlara 40 tane milletvekili dağıtıyor. Bu pazar inşallah benim milletim hesap uzmanlığının en hoş örneğini bunlara verecek. Türk siyasetinin 21 yıldır unuttuğu tüm kötülükleri 3 aya sığdırmış bir çapsızlık örneği var.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir