1. Anasayfa
  2. Gündem

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Ankara’da açıklamalar

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Ankara’da açıklamalar
0

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasından satır başları: Sevgili Ankaralılar, saygıdeğer gençler, sivil toplum kuruluşlarımızın değerli temsilcileri, aziz vatandaşlarım sizleri en kalbi hislerimle selamlıyorum. Buradan caddeleri, sokakları ve haneleri ile tüm Keçiören’i selamlıyorum. Ankaralı tüm kardeşlerime selam ve hürmetlerimi gönderiyorum. Sizlerle birlikte olmaktan büyük memnuniyet duyuyorum.

KEÇİÖREN BİZİ ASLA YALNIZ BIRAKMADI

Gün oldu birlikte zorluklara göğüs gerdik. Gün oldu hoş haberlere bir arada sevindik, tıpkı cenazeye omuz verdik. 12 sene acısı ile tatlısı ile hoş günler geçirdik. Keçiörenli komşularımız ile bağlarımızı koparmadık. Keçiören de bizi asla yalnız bırakmadı. Kardeşlerimizi duaları ile zati yanımızdaydı. Seçimlerde bilhassa Keçiörenli kardeşlerimiz yanımızda dik durdu. Seçimlerde Keçiörenli kardeşlerimden her vakit o dik duruşu gördük. Artık de inşallah pazar gününe birebir dik duruşla hazırlandığını görüyorum.

BAY KEMAL’İN HESAPLARINI ALT ÜST ETTİNİZ

Dün Malatya’daydım. Konteynerlerin orada 50 bin bireye hitap ettik. Ve Keçiören Malatya neyse Keçiören o. Bugün yağış vardı, toplantıyı kapalı salonda yaptık. Açık alanda yapsak en az 50 bin kişiyi orada toplardık. Bunu sandıklarda toplayacağız. Sivas’a geçtim Malatya’dan sonra. Sivas bir oburdu. Sivas’ta 100 bin kişi vardı. Yiğidolar coştu, caddelere taştı. İnşallah pazar günü Ankara sandıklara dolacak, hesapları alt üst edecek. Bu hesapları alt üst etmeye var mıyız? Buna hazır mıyız? Siz 53 aşan oy oranı ile meclis’te bay bay Kemal’in hesaplarını alt üst ettiniz. Parlamentoda 323 ile çoğunluğu cumhur ittifaka vermesi itimadın göstergesi ve irade beyanı.

BU NASIL HESAP UZMANI

Milletimiz güçlendirmiş parlamenter sistem sözlerini ayaklar altına aldı. Koltuk paylaşımı yapıyorlar. Toplamı bir puan yapanlar 40 milletvekili aldı. Bu ne iştir. Bu nasıl hesap uzmanıymış. Pazar günü Erdoğan evladınıza sahip çıktığınız anda önümüz apaçık. 21. yılı farklı bir biçimde devam ettireceğiz, geleceğin Türkiye’sini kuracağız. İşte Türkiye Yüzyılı’nı sizlerle birlikte kuracağız.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir