1. Ana Sayfa
  2. Gündem

Soda şişesinden sinek çıktı! Firmadan aldığı cevap şoke etti

Soda şişesinden sinek çıktı! Firmadan aldığı cevap şoke etti
0

İstanbul Seyrantepe’de bir mimarlık ofisinde çalışan Şeyma Alçın, ofis için alışveriş yaptı. Su, çay ve soda alarak iş yerine bırakan Alçın daha sonra ofisten çıktı. Birkaç gün sonra iş arkadaşları tarafından aranan Alçın, soda şişesinin içinden sinek çıktığını duyunca şok oldu. Çabucak ofise gidip şişeye bakan Şeyma Alçın soda markasının müşteri hizmetlerini arayarak durumu bildirdi.

Firmanın isteği üzerine maille şişenin ve içindeki sineğin fotoğraflarını da atan Alçın beklemeye başladı. Bir müddet sonra firmadan bir telefon aldığını söyleyen Alçın, “Şişeyi incelemeleri için kendilerine göndermemi istediler. Ben de onlara, ‘Şişeyi size verirsem elimde bir şey kalmayacak. Gruplarınız gelip burada incelesin’ dedim. Bunun üzerine şişe üzerindeki seri numarasını istediler. Birkaç gün sonra tekrar arayıp birebir seri numaraya ilişkin şişeleri incelediklerini ve öteki şişelerde sorun olmadığını söylediler” dedi.

?

‘SADECE ÖZÜR BEKLEDİM’

Firmadan yalnızca özür beklediğini söyleyen Şeyma Alçın, “Ben bu markanın suyunu da kullanıyorum. Sodasını da çok beğenerek içiyordum. Öteki şişelere de baktıklarını söylediler ancak içim rahatlamadı. Ben yalnızca bir özür bekledim. Zira bu ayıplı bir mal” dedi.

 

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap