1. Anasayfa
  2. Gündem

Şişli’de komşusunu sokak ortasında silahla vurarak öldürdü

Şişli’de komşusunu sokak ortasında silahla vurarak öldürdü
0

Olay, Feriköy Mahallesinde Salı günü saat 22.30 sıralarında meydana geldi. Mehmet S. kendisine hakaret ettiği argümanıyla komşusu Münir Karaşlar ile tartışmaya başladı.

Kavgaya dönüşen tartışma etraftakilerin ortaya girmesiyle sona erdi. Mehmet S. hengameden sonra komşusu Münir Karaşlar’ı takip etmeye başladı. Salı günü akşam saatlerinde komşusu Münir Karaşlar ile meskenlerinin sokağında karşılaşan Mehmet S. yanında bulunan silahla Karaşlar’a ateş etmeye başladı. Münir Karaşlar, kaçmaya çalışsa da göğsünden iki kurşunla vurularak yere yığıldı. Saldırganın silahından çıkan kurşunlardan biri de o sırada yoldan geçen bir kişinin ayağına isabet etti.

Olay yerine gelen Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Ofis Amirliği takımları silahlı saldırganı olayın olduğu sokağa yakın bir yerde gözaltına alarak polis merkezine götürdü. Mehmet S. polis sorgusunda komşusu Münir Karaşlar’ın uzun müddettir eşini taciz ettiğini, kendisine de hakaret ettiğini tez ederek, olayı gerçekleştirdiğini belirtti. Etraftakilerin ihbarı üzerine olay yerine sıhhat ve polis grupları sevk edildi. Sıhhat takımları hücumda göğsünden yaralanan Münir Karaşlar ile o sırada yoldan geçerken yaralanan Muharrem K.’ye olay yerinde müdahale etti. İki yaralı birinci müdahalenin akabinde ambulansla hastaneye kaldırıldı. Münir Karaşlar tüm müdahalelere karşın kurtarılamazken, Mehmet S. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir