1. Anasayfa
  2. Gündem

Şişli’de kanlı kafeterya baskınında yeni gelişme: Saldırgan tutuklandı

Şişli’de kanlı kafeterya baskınında yeni gelişme: Saldırgan tutuklandı
0

Şişli Bomonti’de geçtiğimiz Perşembe günü saat 23.00 sıralarında yaşanan olayda, T.M. ve A.C.P. (31) ortasında 10 gün evvel arbede çıkmıştı. Arbedede darp edilen A.C.P., 6 arkadaşıyla birlikte Tolga M.’nin bulunduğu kafeyi basmıştı. Tolga M. ve beraberindekiler silahla karşılık vermiş, kafeterya bir anda savaş alanına dönerken içeridekiler büyük panik yaşamıştı.

KAFETERYA SAVAŞ ALANINA DÖNMÜŞTÜ

Olayda A.C.P. ve A.B. (36) çeşitli yerlerinden vurularak ağır yaralanmıştı. Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Ofis Amirliği polislerinin yaptığı çalışmalar sonucu Tolga M. (33) ve Gökhan Ç. (43) saklandıkları lüks rezidansta yakalanmıştı. Yapılan aramalarda pompalı tüfek ve 2 adet Glock marka tabanca ele geçirilmişti. Dehşet anları ise kameralara yansımıştı.

BİRİ TUTUKLANDI, BAŞKASI MESKEN HAPSİNE ÇARPTIRILDI

İfadeleri alınan iki şüpheliden emniyette 4 adet kabahat kaydı bulunan Tolga M., sevk edildiği adliyede çıkartıldığı mahkemece “kasten öldürmeye teşebbüs” cürmünden tutuklanarak cezaevine gönderildi. Emniyette 3 adet kabahat kaydı bulunan öbür saldırgan Gökhan Ç. ise konut mahpusu cezası çarptırıldı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir