1. Anasayfa
  2. Gündem

Mansur Yavaş: Çıkarın telefonunuzu

Mansur Yavaş, 14 Mayıs 2023’te yapılacak seçimlere yönelik hazırlanan mobil uygulamayı sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımla duyurdu. Yavaş gençlere seslendi: "Şimdi çıkarın telefonunuzu"

Mansur Yavaş: Çıkarın telefonunuzu
0

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş sosyal medya hesabından seçim kampanyasına ait uygulamayı tanıttı. Yavaş, “Gençler şimdi çıkarın telefonunuzu… Ama bu sefer uygulamamızı indirmek için” diyerek duyurdu.

Mansur Yavaş, 14 Mayıs 2023’te yapılacak seçimlere yönelik hazırlanan mobil uygulamayı sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımla duyurdu. Yavaş, uygulamaya ilişkin şunları söyledi:

“Gençler şimdi çıkarın telefonunuzu… Ama bu sefer uygulamamızı indirmek için. Mansur Yavaş 2023 seçim uygulamamızı hemen indirerek bize katılabilirsiniz. Programlardan haberdar olabilirsiniz. Arzu ederseniz de gönüllü olarak çalışmalarımıza katılabilirsiniz ve fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Şunu da belirteyim; uygulamayı 15 Mayıs’ta gönül rahatlığıyla silebilirsiniz. Bahar sizi bekliyor olacak. O gün telefona değil, lütfen göğe bakın.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir