1. Anasayfa
  2. Gündem

Samsun’da dehşet veren olay! Telefon numarası kavgası kanlı bitti

Samsun’da dehşet veren olay! Telefon numarası kavgası kanlı bitti
0

Olay, dün, Canik ilçesi Soğuksu Mahallesi’nde meydana geldi. Teze nazaran, taksici Ceyhun Demir, Emin Kanbay’ın kendisinden istediği, öbür birine ilişkin olan telefon numarasını vermemesi üzerine, ikili tartıştı ve birbirine küfretti. Tartışma, bıçaklı ve sopalı hengameye dönüştü. Ceyhun Demir taksiden aldığı meyve bıçağıyla, Emin Kanbay’ı göğsünden bıçakladı. Kanbay ise sopayla Demir’in başına vurdu. Birbirine saldıran ikili ve arbedeye karışan Kanbay’ın kardeşi Y.Ö.K. (15) yaralandı.

İhbarla, olay yerine polis ve sıhhat grupları sevk edildi. Yaralı Ceyhun Demir, Samsun Gazi Devlet Hastanesi’ne; Y.Ö.K. ise öteki hastaneye kaldırıldı. Yaralılar Demir ve Y.Ö.K., hastanedeki tedavilerinin akabinde emniyete götürüldü. Buradaki süreçleri tamamlanan şüpheliler, bugün ise adliyeye sevk edildi. Ceyhun Demir, çıkarıldığı hakimlikçe tutuklandı, Y.Ö.K., isimli denetim talebiyle sevk edildiği mahkemede özgür bırakıldı.

Öte yandan, Emin Kanbay ise kaldırıldığı özel hastanede tüm müdahalelere karşın hayatını kaybetti. Kanbay, bugün Canik ilçesi Teknepınar Mezarlığı’nda toprağa verildi.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir