1. Ana Sayfa
  2. Gündem

Otomobilinden çalınan para ve 2 cep telefonu için 20 bin lira ödül verecek

Otomobilinden çalınan para ve 2 cep telefonu için 20 bin lira ödül verecek
0

Olay, dün akşam saatlerinde Dumlupınar Mahallesi Pir El Naccar Türbesi yakınlarında meydana geldi. Mithat Beydoğan, kendisine ilişkin 34 NU 3493 plakalı arabasıyla fıstık bahçesine gitti. Birkaç saat sonra konutuna dönmek için arabasına yönelen Beydoğan, arabasının yolcu sağ ön kapısının camının kırık olduğunu fark etti.

Beydoğan, arabasının içinde bulunan 600 dolar ile yaklaşık 70 bin lira bedelindeki 2 telefonunun çalındığını fark etti. Beydoğan’ın ihbarı üzerine olay yerine jandarma takımları sevk edildi. Yapılan incelemenin akabinde kuşkulu ya da şüphelilerin yakalanması için çalışma başlatıldı.

‘YAKALANMALARINA YARDIMCI OLANA 20 BİN LİRA ÖDÜL VERECEĞİM’

Beydoğan, hırsızların yakalanmasına yardımcı olacak şahsa 20 bin lira ödül vereceğini belirterek, “Hafta sonu bahçemize vakit geçirmek için gelmiştik. Döndüğümüzde otomobilimin camının kırık olduğunu ve içinde bıraktığım çantamdaki 600 dolar ile iki telefonumun çalındığını fark ettik. Jandarmaya haber verdik. Olay yeri inceleme takımları geldi. Sağ olsunlar gerekli süreçleri yaptılar. Bahçemize inançlı gidip gelmemiz için bu hırsızların bir an evvel yakalanması gerekiyor. Yardımcı olanlara 20 bin lira ödül vereceğim” dedi.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap