1. Anasayfa
  2. Gündem

Nişanlı çiftin nikaha 1 gün kala feci çekilde can vermişti! Flaş gelişme

Nişanlı çiftin nikaha 1 gün kala feci çekilde can vermişti! Flaş gelişme
0

Tekirdağ’ın Saray ilçesi TEM gişeler mevkisinde evvelki gün Nurettin Akgül’ün kullandığı 34 GN 1731 plakalı araba, imal çalışması nedeniyle tek şeride düşürülen yolda karşı istikametten gelen Tuncay Ekici idaresindeki araba modülü yüklü 34 GEV 397 plakalı kamyonet ile çarpıştı. Kazada, araba ikiye bölündü. İhbarla kaza yerine sıhhat, jandarma, polis ve itfaiye grupları sevk edildi. Sıhhat grubunun yaptığı denetimde arabadaki Kardelen Coşkuntuna ile nişanlısı Burhan Çetin’in hayatını kaybettiği belirlendi. Yaralanan şoförler Nurettin Akgül ile Tuncay Ekici, Çorlu Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedaviye alındı.

Kardelen Coşkuntuna ile Burhan Çetin’in, kazadan 1 gün sonra Kırklareli Atatürk Kültür Merkezi’nde nikah merasimi olduğu ortaya çıktı. İstanbul’dan alışveriş yaptıktan sonra Kırklareli’ye giden Coşkuntuna ve Çetin’in ikiye bölünen arabada nikah kıyafetleri olduğu görüldü. Kardelen Coşkuntuna Kırklareli’de, Burhan Çetin ise İstanbul’da toprağa verildi.

1/7

2/7

3/7

4/7

5/7

6/7

7/7

Kazanın akabinde hastanede tedavileri tamamlanan kamyonet şoförü Tuncay Ekici ile araba şoförü Nurettin Akgül, gözaltına alındı. Jandarmadaki süreçlerinin akabinde adliyeye sevk edilen şüphelilerden kamyonet şoförü Ekici çıkarıldığı mahkemede tutuklandı, araba şoförü Akgül, isimli denetim kaidesiyle özgür bırakıldı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir