1. Anasayfa
  2. Gündem

Kurtulmuş: HDP’yi kazanmak için vatansever tabana sırt çevirdiler

Kurtulmuş: HDP’yi kazanmak için vatansever tabana sırt çevirdiler
0

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, 28 Mayıs seçim gündemiyle ilgili kıymetli açıklamalarda bulundu.

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş’un A Haber canlı yayınına konuk oldu.

Kurtulmuş’un açıklamalarından satır başları şöyle:

Rehavete kapılmadan 28 Mayıs’a gidiyoruz. Son günler, son çalışmalar…Hiç rehavete kapılmadan büyük bir güçle 28 Mayıs’ı tamamlamaya çalışıyoruz.

Maalesef bu Seçim enteresan halde ‘PKK/PYD ve Türkiye’deki bölücü terör örgütünün ögeleri hiç gizlenme gereği duymaksızın açıkça görüntüler çekerek propagandalarıyla Erdoğan zıddı cepheyi destekliyoruz’ dediler. Daima olarak görüntü iletiler ya da çeşitli iletiler yayınlıyorlar. ‘Cezaevlerini kapılarını kırıp tutsakları özgür bırakacaklarını’ söylüyorlar. Van miting ile kimi mitinglerde CHP’nin yöneticileriyle HDP yöneticilerinin çok yakın manzaraları, o meydanlarda ‘Öcalan’a özgürlük’ sloganları atılması bütün bunları aleni biçimde gördük. İşte biz bunları tabir ettiğimiz vakit bize çok kızıyorlar. HDP ile iş yapmıyoruz diyorlar lakin milleti kandırmaya çalışmayın. Matematik ortada. HDP’nin oyu olmasa Kılıçdaroğlu’nun yüzde 44 oya ulaşması mümkün mü? Değil, bunu hepsi çok güzel biliyor.

‘MİLLETİMİZ GEREKLİ KARŞILIĞI 28 MAYIS’TA VERECEK’

İttifakları saklıydı, 14 Mayıs’a yanlışsız açık hale geldi. Milletimiz gerekli yanıtı 28 Mayıs’ta verecek. Terör baronlarının devreye girdiği bir süreç oldu. Biz içerideki bütün tutsakları salacağız diyeceksiniz, hangi münasebet ile. Beşerler görüyorlar 6-8 Ekim olaylarını unutmuş değiller.

KILIÇDAROĞLU OYNANAN OYUNU ANLAMAMIŞ VAZİYETTE

HDP’yi kazanmak için vatansever tabana sırt çevirdiler. Orta Doğu’da oynanan oyunu bilmeden siyaset yapılmaz. Türkiye sizin oynadığınız oyunu biliyoruz diyor. Kılıçdaroğlu oynanan oyunu anlamamış bir vaziyette. Gitsinler bir kenarda otursunlar. Terörle nasıl çaba edecekler. CHP birçok sefer hudut ötesi tezkereye hayır dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir