1. Anasayfa
  2. Gündem

KPSS dersini mini etekle veren öğretmen viral oldu: Öyle paylaşımlar yapmaya başladı ki

Sosyal medyada gündem oldu. KPSS derslerini mini etekle veren Fidan A. isimli öğretmen resmen gündeme oturdu. Bir anda ünlü olan KPSS öğretmeni Fidan A. sosyal medya hesabından yeni fotoğraflar paylaştı. İşte gündeme kıyafetleri ile oturan KPSS öğretmeninin son paylaşımları.

KPSS dersini mini etekle veren öğretmen viral oldu: Öyle paylaşımlar yapmaya başladı ki
0

Öğretmen Fidan A. KPSS derslerinde giydiği kıyafetlerle bir anda sosyal medyanın gündemine oturdu. KPSS derleri verirken mini etekli pozları ortaya çıkan Fidan A., sosyal medyada konuşulurken kendi hesabından da iddialı paylaşımlar yapmaya devam etti.

Herkes KPSS’nin mini etekli öğretmeni kim diye ararken dikkatleri üzerine çeken Fidan A. yeni paylaşımlar yaptı. Ünlü isimler gibi sosyal medyayı son derece aktif kullanan Fidan A. son yaptığı paylaşımlarla da dikkat çekti.

Mini eteğiyle gündem olan ve dikkatleri üzerine çeken, öğrencilerinin kendisiyle ilgili sözleri ve mesleğindeki profesyonellik ile takdirleri kazanan KPSS öğretmeni Fidan A’nın paylaşımları öğrencileri ve takipçilerinin gözünden bir an olsun kaçmıyor. Paylaşım yaptığı an fotoğrafına binlerce beğeni ve yüzlerce yorum yağıyor.

SOBALI POZ GELDİ

Son olarak yaptığı paylaşımları tarzı kadar ilginç olan KPSS öğretmeni Fidan A. yanan sobaya odun atarcasına fotoğraf çekildi. Sosyal medyada paylaştığı fotoğrafların altına gelen yorumlar ise bir hayli şaşırttı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir