1. Anasayfa
  2. Gündem

Kırmızıda geçtiği için uyaran sürücüye dehşeti yaşattı!

Kırmızıda geçtiği için uyaran sürücüye dehşeti yaşattı!
0

Olay, dün saat 16.00 sıralarında, Keçiören ilçesi Fatih Caddesi’nde meydana geldi. Kızılay-Keçiören çizgisinde çalışan Ersin H. idaresindeki özel halk otobüsü, kırmızı ışıkta geçti. Işıkta bekleyen 06 BYF 792 plakalı arabanın şoförü Yusuf Emin Özipek, Ersin H.’yi uyarmak için korna çaldı. Otobüsü durduran Ersin H. ile Özipek ortasında tartışma çıktı.

Tartışma sırasında Ersin H., yol ortasına durdurduğu otobüsünden inip Özipek’in arabasına yumruk ve tekmelerle saldırdı. Ersin H., arabanın camlarına ve kaportasına ziyan verirken; o anlar cep telefonu kamerasıyla görüntülendi. Özipek, olayın akabinde Ersin H. hakkında polise şikayette bulundu. Gözaltına alınan otobüs sürücüsü, emniyetteki tabirinin akabinde hür bırakıldı.

‘CAN TAŞIYOR’

Yusuf Emin Özipek, aracında yaklaşık 60 bin liralık hasar olduğunu belirterek, “Hem yumruk hem tekme; yani her halde vurdu araca. Doğal biz içeride çok korktuk. Zira kardeşlerim de içerideydi. Ben inmek istemedim. Zira yani şiddetle bir şeyin olacağını zannetmiyorum. Aslında kendisi de konuşarak anlaşabileceğim bir tip değildi. Aracımda hasarlar oluştu. Kendisi de can taşıyor, beklemezdim bu türlü bir şey. Bu biçimde bir şeyle karşılaştığımız için psikolojimiz çok berbat oldu” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir