1. Anasayfa
  2. Gündem

Kamyon dehşeti! Karı-koca feci şekilde can verdi

Kamyon dehşeti! Karı-koca feci şekilde can verdi
0

Mersin Antalya D-400 karayolunda meydana gelen feci trafik kazasının güvenlik kamera görüntüsü ortaya çıktı. Görüntüye göre aynı yöne gitmekte olan ve son derece hızlı olduğu görülen damperli kamyonun hemen önündeki motosikleti görmeyerek altına aldığı görülüyor.

Yaşamını yitiren motosiklet sürücüsü Mustafa Özcan’ın, ağır yaralı eşi Ayşe Özcan’da yaşamanı yitirirken, kamyon sürücüsü Muttalip Güngör tutuklandı.

ÖNÜNDEKİ MOTOSİKLETİ GÖRMEMİŞ

Kaza dün öğle saatlerinde Mersin-Antalya D-400 karayolunda meydana geldi. Mersin’den Erdemli ilçesi yönüne gitmekte olan Muttalip Güngör yönetimindeki 33 APU 953 plakalı damperli kamyon, Kocahasanlı Mahallesi kesiminde önünde gitmekte olan Mustafa Özcan’ın kullandığı 33 VFE 13 plakalı motosikleti altına alarak yaklaşık 10 metre sürükledikten sonra durabildi.

Aşırı süratli olduğu belirlenen kamyonun altında kalıp asfalta savrulan motosikletin sürücüsü Mustafa Özcan ve eşi Ayşe Özcan ağır yaralandı. Can pazarının yaşandığı kazayı görenler, yardıma koştu.

Haber verilmesiyle kaza yerine gelen 112 Acil Sağlık ekibi, olay yerindeki ilk müdahalenin ardından Özcan çiftini, ambulansla Erdemli Devlet Hastanesi’ne kaldırdı. Ancak Mustafa Özcan hastane yolunda yaşamını yitirdi. Ağır yaralı olan eşi Ayşe Özcan da yapılan ilk müdahaleden sonra kaldırıldığı Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde yaşamını yitirdi.

FECİ KAZA GÜVENLİK KAMERASINA YANSIDI

Motosiklet sürücüsü Mustafa Özcan ile eşi Ayşe Özcan’ın yaşamını yitirdiği feci kazanın güvenlik kamera görüntüsü ortaya çıktı.

Kamera görüntüsüne göre Muttalip Güngör yönetimindeki damperli kamyon, aynı yönde yolun hemen sağından gitmekte olan motosikleti  altına alıyor. Motosiklette bulunan karı koca  asfalta savrulurken, kamyon yoluna devam ettikten bir süre sonra ancak durabiliyor.

TUTUKLANDI

Meydana gelen trafik kazasından sonra gözaltına alınarak mahkemeye çıkartılan damperli kamyon sürücüsü Muttalip Güngör, tutuklanarak cezaevine gönderildi. Güngör’ün, motosikletin görüş açısında olmaması nedeniyle göremediğini söylediği öğrenildi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir