1. Ana Sayfa
  2. Gündem

Kadın doktor, aile sağlığı merkezinde eşi tarafından öldürüldü

Kadın doktor, aile sağlığı merkezinde eşi tarafından öldürüldü
0

Olay, Alanya’da bulunan Aile Sıhhati Merkezinde meydana geldi. Merkezde misyon yapan hekim Melek Bağce, argümana nazaran boşanmak üzere olduğu Mustafa Bağce tarafından bıçaklanarak öldürüldü. İstanbul’da bir hastanede teknisyen olarak misyon yaptığı öğrenilen katil zanlısı Mustafa Bağce akabinde tabancayla ömrüne son verdi.

Silah seslerinin duyulması üzerine odaya girenler, karı kocanın cansız vücuduyla karşılaştı. Olay yeri inceleme gruplarının çalışması sonrası her iki cenaze Alanya Belediyesi morguna kaldırıldı.

İlçe Sıhhat Müdürü Ender Aldemir çok büyük ıstırap yaşadıklarını belirterek, tüm sıhhat çalışanlarına baş sıhhati diledi.

Olayı duyup bölgeye gelen Mahalle Muhtarı Hasan Uysal, “Sağlık ocağında cinayet oldu diye bana telefon geldi. Mahallemizin ve hastalarımın çok sevdiği bir hocamızdı. Çok üzüldüm. Allah rahmet eylesin, kimsenin başına vermesin. Özellikle bir sıhhat çalışanı olduğu vakit insan farklı bir hüzne kapılıyor. Herhalde bugün boşanma mahkemeleri varmış. Oradan çıkıp buraya gelmişler eşini öldürmüş, akabinde silahla kendini öldürmüş” dedi.
Sağlık ocağının girişinde ise yazan ‘kadınlara el kalkamaz’ yazısı dikkat çekti.

Öte yandan Mustafa Bağce ile Melek Bağce’nin boşanmak üzere olduğu ve davalarının olduğu belirtildi.

 

Yazar Hakkında

Yorum Yap