1. Ana Sayfa
  2. Gündem

Jakuzide yakalanıp öldüresiye dövülen hırsız tutuklandı

Jakuzide yakalanıp öldüresiye dövülen hırsız tutuklandı
0

Edinilen bilgiye nazaran olay, 3 Haziran günü saat 23.00 sıralarında Çukurova ilçesi Kurttepe Mahallesi’nde meydana geldi. Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat’ta meydana gelen zelzelelerin akabinde boşaltılan ağır hasarlı İşlek Apartmanı’na farklı vakitlerde giren hırsızlar, kapı kolu, pencere, plastik doğrama, su saati üzere gereçleri çaldı. Argümana nazaran hırsızlık olayları üzerine binada oturanlar, nöbet tutmaya başladı.

Gece saatlerinde Mustafa T., binaya girdi. Apartmanda oturanlar bir dairenin banyosundaki küvete saklanan şüpheliyi yakalayıp, dövdü. Ayağından sürüklenerek binadan çıkarılan kuşkulu, özgür bırakılması için yalvardı. O anlar ise cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. İhbar üzerine adrese gelen polise teslim edilen şahıs, emniyete götürüldü. Emniyetteki sözünde paraya muhtaçlığı olduğu için hırsızlık yaptığını söyleyen Mustafa T., adliyeye sevk edildi.

Öte yandan, şüphelinin yanında getirdiği çuvalın içerisinde 14 kapı kolu, 3 musluk başlığı, 2 alüminyum peçetelik ve bir ölçü bozuk para bulundu.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap