1. Anasayfa
  2. Gündem

İzmir’de ilginç olay: Yolda yürürken boynuna düştü

İzmir’de ilginç olay: Yolda yürürken boynuna düştü
0

İzmir Besin Çarşısı’nda bir bilgisayar firmasında stajyerlik yapan lise son sınıf öğrencisi Ahmet Furkan Çetinkaya (17), iş çıkışında meskenine gitmek için yola çıktığında başına inanılmaz bir olay geldi. Çetinkaya’nın çalıştığı bilgisayar firmasının yanındaki elektrikçi, tam da o sırada materyal indiriyordu. Çetinkaya da oradan meskenine gitmek için geçerken, üstten atılan kablo demeti boynuna geçti ve olayı görenler şaşkına döndü.

“KAFAMA BİLEZİK ÜZERE GEÇİRDİLER”

Çetinkaya, “Çalıştığım iş yerimden metroya gitmek için telaşla tam çıkıyordum. Koştuğum sırada başıma bir kablo isabet etti. Toplumsal medyada bir akım var, topları deliklere atıyorlar adeta o akım üzere oldu. Başıma bilezik üzere geçirdiler. Birazcık güldük ve sonra yoluma devam ettim” dedi.

“HERKES GÜLÜYOR”

Güzel bir olayın olduğunu ve herkesin güldüğünü lisana getiren Çetinkaya, “Ünlendim, beşerler beni tanıyor. Başıma düştüğünde ne oluyor diye etrafıma baktığımda omzumda kabloyu gördüm. O anın şokuyla kabloyu çıkarıp yerine koydum. Alışılmış ağır bir şey olsaydı canım yanabilirdi. Üstten başıma bir şey gelince korktum lakin yakın uzaklıktan geldi” diye konuştu.

Çevresindeki şahısların bu türlü bir şeyin yaşandığına inanamadığını söyleyen Çetinkaya, “Sonra da ‘bir tek bu türlü bir şey senin başına gelebilir’ dediler. Hoş de bir şey oldu aslında güldük, eğlendik. Kabloyu atan arkadaş çabucak özür dileyip ‘kusura bakma’ dedi. Onlar da gülmeye başladı. Benim de aklıma çabucak merhum Kemal Sunal’ın bir sineması geldi. Bu olaydan ötürü sadaka bile vermişler” biçiminde konuştu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir