1. Ana Sayfa
  2. Gündem

İYİ Partili Dervişoğlu, milletvekili kaydını yaptırdı

İYİ Partili Dervişoğlu, milletvekili kaydını yaptırdı
0

İYİ Partili Müsavat Dervişoğlu, TBMM’de milletvekili kaydını yaptırdı. Dervişoğlu, TBMM’nin 28’inci devrinde değerli gündem hususları olacağını belirterek, “Bütün siyasi partilerin uzlaşma kültürünün gereklerini yerine getirerek; ülkemize hizmet etme kararlılığı sergileyeceğine inanıyorum. Temenni ederim ki önümüzde hoş bir yasama yılı olsun” dedi.

Dervişoğlu, Millet İttifakı’nın devam edip etmeyeceği ile ilgili soruya, “Onlarla ilgili bugünden bir şeyler söylemek mümkün değil. Yetkili konseylerde görüşülecek ve karara bağlanacak konular. O bakımdan TBMM’nin açılış gününde ittifakların geleceğine ait bir beyanda bulunmak istemiyorum” diye konuştu.

CHP’Lİ GEDİK: TÜRKİYE’MİZ İÇİN GAYRET EDECEĞİM

CHP Osmaniye Milletvekili Asu Kaya Gedik, Meclis Onur Holü’ne çocukları ile gelerek kayıt süreçlerini tamamladı. Derya Yanık ve Devlet Bahçeli üzere güçlü adaylara karşı yarışarak seçildiğini söyleyen Gedik, “28’inci devirde Osmaniye’yi CHP’den temsil edeceğim. İlimiz için uğraş edeceğim, Türkiye’miz için uğraş edeceğim. Uğraş esasen benim için daima vardı” tabirlerini kullandı.

 

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap