1. Ana Sayfa
  2. Gündem

İstanbul’da dehşet! Tartıştığı kişinin üzerine otomobil sürdü

İstanbul’da dehşet! Tartıştığı kişinin üzerine otomobil sürdü
0

Olay, sabah saatlerinde Saadetdere Mahallesi’nde meydana geldi. Argümana nazaran, sokak üzerinde seyir halindeki araba şoförü, yolda yürüyen bir şahıstan kenara çekilmesini istedi. İkili ortasında tartışma çıkarken hudutlar gerildi. Şoföre sonlanan yaya, eline aldığı taş ile aracın ön camını kırdı.

Bunun üzerine gürültüyü duyan esnaf hengameye müdahale etmek için olay yerine geldi. Tartıştığı yayanın üzerine aracını süren şoför, hengameyi ayırmaya gelen esnafın da ortalarında bulunduğu 3 şahsa çarptı. Olayda 3 kişi yaralanırken, ihbar üzerine olay yerine polis ve sıhhat grupları sevk edildi. Şoför emniyet güçleri tarafından gözaltına alınırken yaralanan 3 yaralı yapılan birinci müdahalenin akabinde ambulansla hastaneye kaldırıldı. Yaşanan o hengame anları ise etraftaki bir cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

KAVGAYI AYIRMAYA ÇALIŞIRKEN ORTADA KALDIK

Konu ile ilgili konuşan esnaf Öner Ekşi, “Bundan tahminen 1-2 saat evvel aşağıdan sesler geldi. Baktık komşularımız arbede ediyor. Müdahale etmek hedefiyle gittik. Genç bir arkadaş üstlerine sürdü. Benim ayağım altında kaldı. Yaşlı bir ağabey de altında kaldı. Daha sonra polis ve ambulans geldi. Şoför hengame ettiği kişinin üzerine sürünce, arbedeyi ayırmaya çalışırken ortada biz kaldık. Yaralı benim kucağımdaydı ve durumu uygundu. Şuuru açıktı. Ambulans alıp götürdü. İnşallah durumu güzeldir. Emniyet güçleri aracı da sürücüyü de aldı. Kısa bir müddette müdahalesini yaptı” dedi.

Yazar Hakkında

Yorum Yap