1. Anasayfa
  2. Gündem

İspanya’dan 5 ay önce yola çıkıp 8 ülke gezdiler! Son durakları Yüksekova oldu

İspanya’dan 5 ay önce yola çıkıp 8 ülke gezdiler! Son durakları Yüksekova oldu
0

İspanya’da yaşayan hoşluk uzmanı Nuria Molina ve erkek arkadaşı yüzme antrenörü Diego Fernandez, yaklaşık 5 ay evvel ülkelerinden motosikletle yola çıktı. Fernandez ve Molina, 3 ayda sırayla Fransa, İtalya, Slovenya, Hırvatistan, Bosna Hersek, Karadağ, Arnavutluk, Yunanistan’dan sonra Türkiye’ye ulaştı.

2 aydır Türkiye’de İstanbul, Ankara, Antalya, Denizli, Nevşehir, Kahramanmaraş, Mersin, Urfa, Mardin ve Van’ı gören Fernandez ve Molina, Hakkari’nin Yüksekova ilçesine geldi. Molina, daha uygun müşahede yapmak için araç olarak motosiklet tercih ettiklerini, vakit zaman da otellerde konakladıklarını belirtti.

1/13

2/13

3/13

4/13

5/13

6/13

7/13

8/13

9/13

10/13

11/13

12/13

13/13

Türkiye’nin çok hoş bir ülke olduğunu ve Yüksekova’dan sonra ülkelerine dönmeyi planladıklarını belirten Nuria Molina, “İspanya’dan 25 Aralık’ta yolla çıkmıştık ve 5 aydır yollardayız. İki aydır da Türkiye’nin birçok yerini gezdik. Artık Yüksekova’dayız. İki sevgili olarak 3 yıldır biriktirdiğimiz paraları Türkiye’de harcamak istedik. Türkiye çok özel ve hoş bir ülke. İnsanları da misafirperver. Gezdiğimiz başka ülkelerde misafirperverlik gördük fakat Türkiye çok özeldi ve insanı çok düzgün. Burada hoş anılarımız oldu” sözlerini kullandı.

İlginizi Çekebilir
son-sozler-soyleniyor-GTmFglsG.jpg

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir